Видящие_помогите• 10 августа в 14:40
Мобілізувати жінок без дітей
❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну
Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.
Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів:
За
Проти
ШобВам_КакНам• вчера в 18:34
Ответ дляВидящие_помогите
От цікаві ви люди. Смішні.
Виглядає як моська на слона.
Краще б подякували.
Виглядає як моська на слона.
Краще б подякували.
Вам то за що дякувати?
Мейк-ап форева• вчера в 18:36
Ответ дляПрокачую сідниці
Вообще то сердце и сосуды на войне очень важны, так как контузии и нагрузки. Про климакс при чем тут? Никто в таком возрасте женщин не берет даже сейчас. И да, у мужчин перестройка гормональная намного раньше происходит, так что и тут женщинам легче.
Ух твари женщины все им легче ((
Оно само купилось• вчера в 18:47
Ответ дляВидящие_помогите
От цікаві ви люди. Смішні.
Виглядає як моська на слона.
Краще б подякували.
Виглядає як моська на слона.
Краще б подякували.
так вы петицию для американок составьте, я поблагодарю.
Вы примерно сто раз написали что вы гражданка другой страны, но вы бросили свою новую родину в беде! Неблагодарная вы женщина!!!Американки до сих пор не военнообязанные. Это же ужас!!!
ШобВам_КакНам• вчера в 18:51
Ответ дляОно само купилось
І ж чомусь не відмовилася від громадянства за стільки років, значить, воно їй було дороге. А тепер витягує його коли вигідно. Як мама, я не розумію, як можна принижувати інших жінок, які не мають дітей, тим що вони соціально не мають сенсу. Всі, і ми, і діти під богом ходимо. Мабуть, це трамп головного мозку
Прокачую сідниці• вчера в 18:51
Ответ дляМейк-ап форева
Ух твари женщины все им легче ((
При чем тут твари? Это физиология.
Оно само купилось• вчера в 19:00
Ответ дляВидящие_помогите
От цікаві ви люди. Смішні.
Виглядає як моська на слона.
Краще б подякували.
Виглядає як моська на слона.
Краще б подякували.
Вас тоже тяжело всерьез воспринимать если вы за 15 лет так и не нашли возможности послужить своей новой родине
Сначала вы послужите во славу Америки
А потом уж других поучать будете.
Сначала вы послужите во славу Америки
А потом уж других поучать будете.
ПриснитсяЖЕ• вчера в 19:04
Ответ дляОно само купилось
рептилоиды?
Кроме рутина в мире есть бґдругие ьезумнве деді
Оно само купилось• вчера в 19:06
Ответ дляШобВам_КакНам
автор изначально запуталась кто она что она и зачем она тут а не на change.org
Ей надо было соврать что в Украине живет.
Королева ганделику• вчера в 19:12
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Автор,петиции может составить кто угодно.Заплатили порохоботы и путинисты за вброс и сами ж разгоняют.Это неправда.Вот когда примут закон,тогда и строчите свой бред
Когда примут закон, то поздно будет о чем-то вообще говорить. А петиция эта — не что иное, как социальные замеры и прошупывание почвы от зеленой власти на предмет того, кого еще прокатит загрести. Потому что, видимо, по всем направлениям и сферам у них такая «победа», что …….. И «лишние» люди сами по себе не самоустранятся, а кому-то, очевидно, очень этого хотелось бы. Вот это, кстати, очень на руку путинистам и другим бенефициарам войны в Украине.
Видящие_помогите
• вчера в 19:20
Ответ дляШобВам_КакНам
Вам то за що дякувати?
За допомогу. Мільярди були виділені.
ШобВам_КакНам• вчера в 19:24
Ответ дляВидящие_помогите
За допомогу. Мільярди були виділені.
Ви то тут при чому? Ви опридіться хто ви для початку
Видящие_помогите
• вчера в 19:26
Ответ дляШобВам_КакНам
Мені треба відповісти перед ухилянтками та втікачками? 😆😁🙈 Бля, ну не смішіть
ШобВам_КакНам• вчера в 19:28
Ответ дляВидящие_помогите
А де в України є таке поняття як ухилянтка? Можна закон?
Бідося• вчера в 19:29
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
А у меня мама с деменцией... хуже ребёнка, по-моему. Так шо, я пролетаю с мобилизацией, хоть и детей нет)) Своеобразный бонус от её недееспособности.
Видящие_помогите
• вчера в 19:29
Ответ дляШобВам_КакНам
Скину як буде 😉
Королева ганделику• вчера в 19:29
Ответ дляВидящие_помогите
Так ви і є саме утікачка і «ухилянтка», поки маєте українське громадянство.
Видящие_помогите
• вчера в 19:30
Ответ дляКоролева ганделику
Хаха, я переїхала тоді, коли ви ще в Європу поїхати не могли навіть на канікули… 😆😊
ШобВам_КакНам• вчера в 19:30
Ответ дляВидящие_помогите
Скину як буде 😉
Так не буде)) Ви головне не забудьте відмовитися від основного громадянства, бо для України ви теж її громадянка і будете підпадати під такий закон, будете такою ж ухилянткою😂
Королева ганделику• вчера в 19:35
Ответ дляВидящие_помогите
Я трохи раніше за вас переїхала 🤣🤣
І до того обʼїздила половину світу, який на той час ви хіба що в телевізорі або в інтернеті бачили.
Мейк-ап форева• вчера в 19:31
Мне еще интересно, чел настрогал 3-4 детей, он свободен, мужик с двумя детьми, должен за него воевать, а теперь еще и тетки без детей ) должны себя положить ради будущего чужих детей. Нее спасибо конечно но нет. Те у кого трое, четверо детей в первую очередь должны воевать за своих детей, а не прятаться за спинами
Мейк-ап форева• вчера в 19:32
Ответ дляПрокачую сідниці
При чем тут твари? Это физиология.
Это сарказм, для корзинок
Королева ганделику• вчера в 19:37
Ответ дляМейк-ап форева
Полностью согласна!
Но лучше так: либо все, либо только добровольно.
ШобВам_КакНам• вчера в 19:34
Ответ дляВидящие_помогите
Звісно, бо ще були дітьми 😂 не переживайте, ви за своїми дітьми головне дивіться, а то зазираєте за пісічками інших жінок)
Видящие_помогите
• вчера в 19:36
Ответ дляКоролева ганделику
Я трохи раніше за вас переїхала 🤣🤣
😆😊 з даху на горище?
Королева ганделику• вчера в 19:41
Ответ дляВидящие_помогите
😆😊 з даху на горище?
До країни, про яку ви могли тільки мріяти на той час.
А вас бубочкою батьки вивезли, напевне, бо такі як ви самостійно ні на що конструктивне не здатні, лише споживати чуже і користуватись чужим, як показує практика.
Видящие_помогите
• вчера в 19:39
Ответ дляШобВам_КакНам
Бісер та свині 😁
Для мене це як піти в якийсь район для малозабезпечених та сваритись там в якійсь дірі з кимось і щось доводити.
Вибачайте, не цікаво 👋✋
ШобВам_КакНам• вчера в 19:39
Ответ дляВидящие_помогите
😆😊 з даху на горище?
Це саме там вас ваш америкос там знайшов?
Королева ганделику• вчера в 19:42
Ответ дляВидящие_помогите
Бісер та свині 😁
Вибачайте, не цікаво 👋✋
І бісер — це точно не про вас 🤣🤣
ШобВам_КакНам• вчера в 19:40
Ответ дляВидящие_помогите
Бісер та свині 😁
Вибачайте, не цікаво 👋✋
І тим не менше, ви це робите, не зрозуміло тільки чим вас так цікавлять жінки без дітей💁♀️