PORKA• вчера в 21:36
«Укрзалізниця» закриває продаж квитків в західні області
❗️«Укрзалізниця» закриває продаж квитків через атаки
З 27 серпня тимчасово закрито продаж квитків на окремі дати та напрямки. У мережі повідомляють, що з Дніпра вже немає квитків до Львова та інших міст західної України.
Володарка мрій• вчера в 22:00
Ответ дляТримаю свічку
Дякую, замість 3000 тис на квітки, мені витратити 10000 грн на пальне?
Ну тогда сидите дома
Или попутчики бла бла кар берите
Им не ремонтировать ж/д из-за вас ?
Или попутчики бла бла кар берите
Им не ремонтировать ж/д из-за вас ?
Борисфенка• вчера в 21:59
Ответ дляТаПрямТам
Продажу в западные области прекратили, бо это уже Польша, Венгрия и кто там еще... Отняли и поделили
Угу, мля, поляки вже Львів до себе притулять
ТаПрямТам• вчера в 22:00
Ответ дляБорисфенка
Ну это ж одна из новых кацапских рассказок
Усміхайлик• вчера в 22:05
Автор, мій чоловік звідси родом. Така ситуація з квитками була тут завжди влітку. Розказував, що як був студентом то завжди було тяжкувато взяти їх.
Я тертий жук• вчера в 22:07
Ответ дляБорисфенка
Та на всі напрямки!!! Вокзал поруйнований, перенесли відправлення з Дніпра на іншу станцію, з неї і продають у всі сторони.
Авторка голову морочить людям, а поцікавитися влом. Чи матрьоха.
Ну что за бред! Вокзал в Днепре на месте, поезда едут и на Киев и на Харьков и в Одессу, только опаздывают. Билеты продают. В направлении Львова не продают, но по действующим билетам везут с пересадкой или электрички+ поезд или автобус+ поезд.
Какую станцию вы имеете ввиду постоянно? И откуда эта информация? Можно скрин?
Борисфенка• вчера в 22:08
Ответ дляЯ тертий жук
То й поясніть це авторці, а не мені.
Назву станції не запам´ятала, здається, Знаменка.
Я тертий жук• вчера в 22:11
Ответ дляБорисфенка
То й поясніть це авторці, а не мені.
Знаменовка от Днепра это пару часов машиной или 3ч поездом, за Пятихатками, которые как раз и разбомбили. Неблизко абсолютно
ТаПрямТам• вчера в 22:20
Ответ дляPORKA
фото
И где там в заголовке про ’западные области’? Не выкручивайтесь, вброс очевиден
Борисфенка• вчера в 22:20
Ответ дляЯ тертий жук
Як виходить. Але це ж не привід волати, що західні області відрізали, до Львова не доїхати.
Хтось вчора їхав, читала історію з об´їздами, на 17 годин запізнення. Доїхали до Львова.
Наивная Хо• вчера в 22:21
Шикарний результат 40-денного (символично як) примусу пу від зе!
Україна без морських портів, Дніпропетровщина без залізничного сполучення, про склади і логістику всі в курсі... Потужнік головне задоволений!
Я тертий жук• вчера в 22:24
Ответ дляБорисфенка
Ага, на оленях утром ранним...
Главное, Киев соединен с гэйропой, а остальные города не существуют. Все как всегда. И никакой информации, телефон уз отключены, комментарии в фб тоже
Борисфенка• вчера в 22:27
Ответ дляЯ тертий жук
Ага, на оленях утром ранним...
А вам прямо сьогодні край як треба до Львова? Бла-бла-кар шукайте і не морочте голову собі і людям.
Тим залізничникам пам´ятник треба поставити, а ви ще нудите.
Я тертий жук• вчера в 22:30
Ответ дляБорисфенка
Тявкать с германки можно громко, но отольются кошке мышкины слёзки
Леди Г• вчера в 22:31
Ответ дляPORKA
Я у Львові
Мені не нужно
Тогда на фик эту тему притащили, если вам никуда не надо? Кому надо ехать и без вас всё узнает
Борисфенка• вчера в 22:32
Ответ дляЯ тертий жук
Цить, онучка окупантів! Щось не шмиги, вали в Тамбов!
PORKA
• вчера в 22:38
Ответ дляЛеди Г
А на фік ви в тему зайшли?
Чучело-Мяучело• вчера в 23:00
Ответ дляТримаю свічку
Ну как бы 3000000 меньше, чем 10000
Обращеница• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ой, заскриню и этот опус. Будут парой с ’З Києва нікуди не поїду, треба буде, буду мужу патрони подавать’
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляОбращеница
Скринь, нещастя. І фоток чогось сьогодні нема, недопрацьовуєш.