Куратор дебошей• 2 часа назад
Завжди розраховуйте лише на себе
У червні я вже була у відпустці 2 тижні з дочкою. Але з чоловіком,з яким зустрічаємось, домовилися після того як дочка вступить у внз, поїхати в серпні на 10 днів кудись. І от йому не продовжили бронь. Вірніше, продовжили, але вона не встигла оновитися в Резерві, бо закінчилася бронь 5, а 6 числа вже подали типу в розшук в тому місці, де він був прописаний ще в молодості ( в Одес.області). Звідти він вже 17 р. тому виписався і став на облік у Києві. Але довести комусь щось неможливо. Дзвонив,писав. Також підключився роботодавець. Безрезультатно. Там кажуть, приїжджайте особисто. Куди? Де він 17 років вже не живе? і має прописку в Києві 17 років. Одним словом, вирішити це питання не вдається. Поїздка накрилася.
Я мала і матиму чималі витрати (внз контракт),і тому все мав оплачувати в поїздці він. І тепер він не їде, а я не знаю що робити.І відпочити хочеться,але грошей обмаль, і людину з бронню квартири не хочеться підвести,бо вона ще 2 тижні тому дзвонила і перепитувала- чи будемо,бо таке місце, що квартири нарозхват, не вистачає. Їхати мали вже з понеділка. Я просто понити. Завжди розраховуйте лише на себе
Кундалина• 2 часа назад
Вы думаете о посторонней хозяйке квартиры?🤦♀️надо было сразу отменить
Регионщица• 2 часа назад
Якась дивна історія з бронюванням.
Мого знайомого переброньовували, взагалі ніяких проблем не було
Куратор дебошей
• 2 часа назад
Ответ длявкрации
Пиздёжь. Бронь сейчас переобновляется за несколько минут.
Нет. Если там успели подать в розыск. У него крит.предприятие. бронь дали всем и ему. Но у него в резерве - розык. Не знаете-не пиз..те
Мой завтрак• 2 часа назад
Чоловік, з яким ви зустрічаєтесь - це не ваш супруг, щоб взагалі на нього розраховувати. Тема ні про що
Регионщица• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
Пиздите тут схоже якраз ви
вкрации• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
Кто успел? И кто тут пиздит. Новая бронь моментальная, если конечно предприятие вовремя подало документы.
Кавуся• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
А как они могли там подать,если он не прописан?Нет человека фактически
Куратор дебошей
• 2 часа назад
Ответ дляРегионщица
Якась дивна історія з бронюванням.
Ви читаєте? Проблема в помилці в приписці. Подали в розшук там же він 17 р не живе. При дзвінку кажуть -їдьте особисто
Куратор дебошей
• 2 часа назад
Ответ дляМой завтрак
Часто і на супркга ніхто не розраховує.бо все пополам))))
вкрации• 2 часа назад
Ответ дляМой завтрак
Отож. Понабирали на форум по объявлению тупых писак, а нам читай эту хуйню.
Зашла на 5минут• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
и как вы могли это предвидеть или повлиять на это?
при чем тут расчитуй на себя?
Куратор дебошей
• 2 часа назад
Ответ дляКавуся
А вот так. Настоящая приписка здесь. А в резкрве-одес.обл.и по телефону ничего не хоият решать.мол..да.ошибка.едьте лично
вкрации• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
Вот нужно было про пополамщиков писать. Сразу с козырей заходить
А то такое. Миша, давай по новой, тебе за эту тему денег никто не даст.
Король дивана• 2 часа назад
Вы имеете в виду что в отпуск нужно ездить только за свои деньги? Ну такое.
Мой завтрак• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
У вас истерика. Просто отмените бронь квартиры и все. Выдыхайте. Причем тут расчет на себя как совет для всех я не сильно поняла, извините
Готова до другої• 2 часа назад
Ответ дляХтомолодець? Я!
А до чого тут розраховуйте на себе?
Ну типа не получилось поиметь мужика на деньги, придется свои тратить. Плак плак
Зашла на 5минут• 2 часа назад
Ответ дляГотова до другої
так мужик там сам в шоке
обстоятельства
не кинул же накануне выезда
обстоятельства
не кинул же накануне выезда
Готова до другої• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
Удалено администрацией...
Кавуся• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
Мало верится,конечно.У них есть электронная почта и в тцк,и в цнапе-отправляйте пакет копий документов и туда,и туда.Подписи должны быть ручкой,а не ксерокс.Сделайте в РDF формате и можно заказные письма с уведомлением отправить.В Дие можно вытяг сделать о регистрации
MacOS-ница• 2 часа назад
Ответ длявкрации
Не звиздіть.
MacOS-ница• 2 часа назад
Ответ дляРегионщица
Якась дивна історія з бронюванням.
Ваш знайомий- еталон.
MacOS-ница• 2 часа назад
Автор, відміняйте поїздку, в чому її сенс, якщо планували провести час вдвох? Вибачитеся перед власником житла, якщо там великий попит- нові орендарі швидко знайдуться.
Цибулька зла• 2 часа назад
Ответ длявкрации
А ещё дают красным 45 дней, бронируют .
Бреше автор, а возможно он ей врёт
Цибулька зла• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
Он врёт