мадамГрицацуева• вчера в 16:28
Заміна колінного суглоба, ціна операції
Можливо комусь вдалося зробити безкоштовно, поділіться досвідом. Потрібно для старшої людини
мадамГрицацуева
• вчера в 16:29
Ответ дляКозачка
А де прописана людина, які потрібна заміна ?
Рівненщина
Козачка• вчера в 16:33
Ответ длямадамГрицацуева
Рівненщина
Знаю подібний досвід (дружина колеги) з київською пропискою, вже другий замінили. Є черга на заміну суглобу, сам суглоб безкоштовно, додатково на 30 000 купили ліки перед операцією. Вони ще й відомилися від черги, щоб отримати саме швейцарський протез, а не якийсь, який по черзі мав бути.
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 16:34
Вам потрібно направлення на таку операцію, і стати в електронну чергу.
Муууумие• вчера в 16:35
Ответ дляSnowMaiden
140-180 т+ запчасти в €, Днепр, ничего бесплатно нет нигде
Фу блин. Я первый раз по диагонали прочитала, и такая нифига себе 180 тысяч евро
ну и в грн дорого. Дочке надо менять. Правда ей 32, не думаю, что для молодых есть программы какие-то бесплатные
мадамГрицацуева
• вчера в 16:37
Ответ дляМуууумие
Ші каже що є але там не завжди може бути достовірна інформація, тому створила тему можливо відізвуться люди які прийшли цей шлях
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 16:38
Ответ дляМуууумие
Я бы сказала, наоборот, молодым вся жизнь впереди, им нужнее.
Узнавайте, и становитесь в очередь, это не так быстро.
Муууумие• вчера в 16:38
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Угу, спасибо за ответ
маска Ілона• вчера в 16:40
Вы ищите не бесплатно и дешевле, а где хорошо делают. Хороший сустав несколько тысяч евро стоит, на этом точно не экономят, ну, и врачу... Хорошо в Днепре у лоскутовп делали, как сейчас хз
SnowMaiden• вчера в 16:41
Ответ дляМуууумие
Нах мне тот фуй. Бомжары будут платить и точка
ибо нехер. Ничего халявного нет.
from Ukraine• вчера в 17:38
Ставайте в чергу обов´язково. У мене родичка 67 років, Київ, стала в чергу і через пів року їй подзвонили і запросили на операцію, але ще поки не зробила - у неї свої якісь обставини і плани, вона не розраховувала, що так швидко подзвонять, була неготова до цього. То навіть не знаю,чи відмовилась, чи домовилась про перенесення тимчасове
Ваша прЭлесть• вчера в 17:46
Ответ дляfrom Ukraine
У мене знайома теж зробила по програмі. Задоволена.
мадамГрицацуева
• вчера в 18:44
Ответ дляВаша прЭлесть
Можливо знаєте скільки чекала та ви теж з Києва?
Козачка• вчера в 18:56
Ответ длямадамГрицацуева
Спробуйте поспілкуватися з відповідним фаховим лікарем у вас, запитати чи існує така черга в районі, області, якщо немає, куди найближче звертатися.
Мудрецыха мира• вчера в 20:00
Мама співробітниці ставила умовно безкоштовні. 30тис обійшлося. Деталей не знаю, довго чекали суглоб.