Царевна в уггах• 11 августа в 22:03

Побороти тривожний розлад без таблеток це реально?

Поділіться своїм позитивним досвідом, якщо такий є.
Ще поки вірю в те, що можна без таблеток але вже і дуже близько до рішення їх приймати.
Дякую.
Frosya32• вчера в 10:11
1. Интернет гигиена. Новости перед сном не читать
2 дыхательные практики в течении дня
3 водный баланс и не переедать скачки сахара провокаторы
4 отказ алко+курево
5 добавить прогулки и спорт который можешь физически позволить
6 магний на ночь бисцгицинат
Омега 3 утром когда стресс л-тианин добавка
С
Если совсем накрывает точечно лирика 75
7 работа с психологом.

автор Царевна в уггах • вчера в 10:34
Ответ дляFrosya32
2 дыхательные практики в течении дня
4 отказ алко+курево
6 магний на ночь бисцгицинат
С
Если совсем накрывает точечно лирика 75
7 работа с психологом.
Алкоголь та сигарети немає. Курити кинула ще 10 років тому.
Інтернетом грішу, але ось цей тиждень це тільки цей форум, новини не читаю.
Магне Б 6 п´ю. Вітамін Д ще також.
Стараюся ходити, бо маю сидячу роботу.
Сьогодні зранку знов накрило. 15-20 хв паніки, потім якийсь отходняк. Пішла прибирати хату, щоб не думати про це.
Якось так...
Скажіть, будь ласка, а у вас за скільки цей стан пройшов?
Я така людина, що хоче почути якісь сроки
Frosya32• вчера в 11:23
Ответ дляЦаревна в уггах
Магне Б 6 п´ю. Вітамін Д ще також.
Стараюся ходити, бо маю сидячу роботу.
Якось так...
А в мене він циклічно туди сюди, т є то немає, залежить не тільки від стресу та обставин, а і нажаль, я метеозалжена, і зміни погоди також впливають на тривожність. Сьогодні суттєва зміна погоди, у Дніпрі дуже вітряно та спад температури і канєшно) мене криє,.. хоча стараюсь притримуюсь всіх анти тривожних рекомендацій.
Саме на вітер мене найчастіше криє.

Коли неможливо терпіти тривогу пью лирика 75 точечно
Телефон Рубика• вчера в 12:32
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Попийте Адаптол 500 мг 2 раза в день 2-3 місяці, мені допомагає, раз в рік пропиваю за потреби. Це на АД
Пусть с 300 начнет, это итак удар по печени
Телефон Рубика• вчера в 12:32
Ответ дляЦаревна в уггах
Скажіть, будь ласка, а які у вас симптоми?
Адаптер если не пили, неплохой вариант.
Но судя по вашим ответами у вас панические атаки
автор Царевна в уггах • вчера в 12:48
Ответ дляFrosya32
Саме на вітер мене найчастіше криє.

І я метеозалежна.
Мене криє саме на зміну погоди. От коли різко так з хмар на сонце і навпаки. Ще тоді і голова болить.

І скільки років у вас таке?
автор Царевна в уггах • вчера в 12:49
Ответ дляТелефон Рубика
Адаптер если не пили, неплохой вариант.
Напевно це панічні атаки, все ж таки...
автор Царевна в уггах • вчера в 12:51
Ответ дляТелефон Рубика
Адаптер если не пили, неплохой вариант.
Такої назви не знаходить. Тільки Адаптол.
Точно Адаптер? Хотіла почитати про нього.
Frosya32• вчера в 13:49
Ответ дляЦаревна в уггах
І я метеозалежна.

І скільки років у вас таке?
Гостро почалось десь рік/два
Зверталась до психіатра, лікування не допомогло тільки почувалась овочем та людиною яку ніщо не цікавить та мучалась у її сні дуже яскраві страшні сни в дикі запори неділями.

А у вас коли?

автор Царевна в уггах • вчера в 14:01
Ответ дляFrosya32
Гостро почалось десь рік/два

А у вас коли?
Вперше було подібне років 10 тому. Тоді думала, що стрибну вище своїх сил у роботі, загнала себе, працювала у офісі, вечорами вдома. Так на квартиру збирала. Якусь частину назбирала але з тим і нерви спортила.
А цей раз десь з зими таке. Не кожен день. А от загострення саме зараз. Це літо дається мені дуже тяжко, то стрибки погоди, то спека, то вже втома від усього, і видно знов я з котушок злетіла.
Тоді, вперше, був сон порушений, тому приймала таблетки і у лікаря була, не сама собі виписала.
Зараз зі сном і апетитом все ок. Тому і не йду знов. Спробую своїми силами спочатку.
Frosya32• вчера в 14:52
Ответ дляЦаревна в уггах
Бажаю одужання
Останній похід до невролога з подібними симптомами дала рекомендацію магній на ніч, кортрастний душ, та Опипрам пила, він покращив стан, але вийшла з каматозу після масажу 6 курсів просто як заново народилась
автор Царевна в уггах • вчера в 14:57
Ответ дляFrosya32
Бажаю одужання
Масаж спини чи тільки комірцева зона, чи який?
Дякую. І вам бажаю гарного здоров´я і справитися з цим усім🙏
Попа как у Кардашьян• вчера в 17:10
Ответ дляЦаревна в уггах
Такі самі мабуть, метеозалежна, коли перепади погоди чи магнітна буря +-неділю можу відчувати, стає легше поки не стабізується, висок болить інколи, пью обезбол, зараз рідше, а от тривога в цей період майже завжди, зростає 1-2 рази в день на протязі +-3 днів, гліцин під язик ставлю, дурнота, тошнота, їжа не дуже заходить в такі періоди.
автор Царевна в уггах • вчера в 17:14
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ооо, магнітні бурі це і мене не оминає.
Frosya32• вчера в 17:14
Ответ дляЦаревна в уггах
Массаж спинки від шиї і до попереку
Телефон Рубика• вчера в 19:13
Ответ дляЦаревна в уггах
Ой, это т9, простите, я не заметила

Адаптол 300
Вот Она Я• вчера в 21:54
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А мне Адаптол только еще больше разгонял уже имеющуюся тревогу
Попа как у Кардашьян• вчера в 22:08
Ответ дляВот Она Я
Більшість позитивних відгуків за нього