Чепушилко• 1 час назад
Петиція щодо запровадження військового обов’язку для жінок, які не мають дітей.
Прошу поддержать петицию.
Чтобы успеть собрать 25 тыс подписей за 90 дней, каждый день нужно собирать как минимум 278 голоса. Сейчас немного отстаем, с такими темпами можем не успеть.
Делитесь петицией в своих соц. сетях, рассказывайте подругам, знакомым.
Если не будем успевать, я закажу рекламу у блогеров.
Буду благодарна вашей поддержке.
Триндичіха Байрактар• 56 минут назад
Странная какая то игра идет с этими петициями, причем уже несколько дней...
Триндичіха Байрактар• 54 минуты назад
406! успеете
Триндичіха Байрактар• 53 минуты назад
Відповідно до статті 65 Конституції України, захист незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком кожного громадянина.
Понад чотири роки українські чоловіки несуть основний тягар війни. Сотні тисяч військовослужбовців перебувають на фронті, багато хто загинув або отримав важкі поранення. Мільйони чоловіків обмежені у праві вільного пересування та постійно перебувають під ризиком мобілізації.
Водночас держава справедливо надає особливий захист жінкам, які виховують дітей, адже вони виконують надзвичайно важливу місію – народження, виховання та забезпечення майбутнього України. Саме тому вони повинні й надалі мати відповідні гарантії та захист.
Однак існує окрема категорія громадян – жінки, які не мають дітей. На сьогодні вони не підлягають загальній мобілізації, не несуть такого ж військового обов’язку, як чоловіки, і при цьому не виконують обов’язків, пов’язаних із доглядом та вихованням дітей, які держава обґрунтовано враховує при наданні пільг.
З огляду на принцип рівності громадян перед законом та необхідність справедливого розподілу обов’язків у воєнний час, прошу розглянути можливість внесення змін до законодавства, які передбачатимуть поширення військового обов’язку на працездатних жінок, які не мають дітей, за винятком тих, хто має медичні чи інші законні підстави для відстрочки.
Таке рішення сприятиме більш справедливому розподілу обов’язків із захисту держави, дозволить збільшити мобілізаційний ресурс та забезпечить реалізацію конституційного принципу, за яким захист України є обов’язком усіх громадян.
Прошу Кабінет Міністрів України та Верховну Раду України опрацювати відповідні законодавчі зміни.
Триндичіха Байрактар• 52 минуты назад
Ради интереса почитала подробно сие творение, и хочу вам сказать, точнее ничего не хочу говорить.
Триндичіха Байрактар• 46 минут назад
Ответ дляАмарилис
Та чого, говоріть вже
Есть смутное подозрение что намечается уравнивание обязанностей мужчин и женщин. Пока частичное, мягкое, осторожное, как это и было в Израиле после ВМВ.
Триндичіха Байрактар• 43 минуты назад
Для мужчин это конечно приятно по меньшей мере, а по большей безразлично, а вот для женщин, это просто революционные изменения, ведь заставить законодательно рожать женщину значительно тяжелее, чем обязать ее служить при опр условиях. Тем более есть масса стран с таким примером...
Триндичіха Байрактар• 43 минуты назад
Ответ дляАмарилис
В мене вже не смутне, а дуже навіть явне.
Не так что б уж, но какие то контуры просматриваются.
Триндичіха Байрактар• 41 минуту назад
Эти петиции в разных вариантах начали расти как грибы на всех ресурсах. Я уже шт 3 насчитала.И за 3 дня, может больше.
Триндичіха Байрактар• 40 минут назад
Ответ дляАмарилис
Та чого, говоріть вже
407 и двигаемся дальше...
Триндичіха Байрактар• 37 минут назад
Ответ дляАмарилис
І не будуть давати, і правильно зроблять. Добре, що списки підписантів відкриті.
Я перед тем как снять трусы ,должна у мужика паспорт просить?
Триндичіха Байрактар• 28 минут назад
Ответ дляАмарилис
Ви не знаю, я в принципі перед незнайомцями не знімаю
Если европейцы то да.
Триндичіха Байрактар• 25 минут назад
Ответ дляАмарилис
Ви раді?
Не могу сказать одним словом.
Скорее нет , чем да.
С одной стороны женщины должны быть свободны в своем выборе, а с другой они не нужны в армии в товарных количествах.
Скорее нет , чем да.
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не могу сказать одним словом.
Скорее нет , чем да.
Моя думка, почнеться масовий виїзд молодих дівчат. Синів віддали, чоловіків віддали, тепер ще й доньок потрібно?
Триндичіха Байрактар• 20 минут назад
Ответ дляАмарилис
Вряд ли. За четыре с лишним года войны уже прошла дифференциация кто уедет, кто остался, кто покатался и вернулся.
Весы вернулись в свое равновесное состояние. тем более обстановка уже привычна и стабильна, каких то серьезных прорывов на фронте не планируется.
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не згодна. Стабільність у дівчат відбирають і тому, нові реалії, нові рішення.
Триндичіха Байрактар• 16 минут назад
Ответ дляАмарилис
Если бы за кордоном было бы все так классно и хорошо, то еще бы в 22 г все женщины выехали, в первую очередь молодые, для работы и учебы. Однако видимо не все так...
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Звісно, добре там, де нас немає, але відтік жінок буде, можете навіть не сумніватись. Зараз з однієї сторони важче, бо звертають програми, а з іншої легше, бо багато родичів і друзівьвже влаштовані за кордоном. Багато хто згоден і навіть прагне допомогти своїм, тому будуть виїзджати.
Триндичіха Байрактар• 11 минут назад
Ответ дляАмарилис
Наоборот, программы помощи сворачивают, все понимают что война надолго, а деньги надо экономить.