Хто розбирається в аналізах та може підказати. 2 тижні алергія сильна та приступи астми, до цього хворіла, ще трохи кашляю. До цього здавала аналізи 22.06 с реактивний був 36.3 а шое 32. Пропивала антибіотик але тоді не хворіла, тільки лімфовузли боліли. Чи може бути такий аналіз при сильній алергії? Зараз п´ю по 3 таблетки протиалергічні
Ответ дляАнна -a423
Делали флюорографию или рентген?
Так, 4 дні назад. Запалення не було
Анна -a423• 2 часа назад
Ответ дляAnastasia-7f52
Так, 4 дні назад. Запалення не було
Нейтрофилы, насколько я помню, повышаются на бактериальную инфекцию. Антибиотики вам от чего назначали?