Я не в теме• сегодня в 13:12

Що робити з урожаєм яблук?

Цього року яблук у нас просто неймовірно багато. Гілки аж ломляться, назбирали вже кілька ящиків, а їсти їх особливо ніхто не хоче, бо на смак вони якість не дуже. Викидати шкода, тому думаю, куди їх можна пристосувати. Варення та компоти вже не дуже хочеться робити, бо з минулого року ще залишилися. Порадьте що можна з ними зробити.
Бабця в мештах• сегодня в 13:13
Сік, сушку

Кидстаффовна• сегодня в 13:14
Сушка, пастила.
вентиляторная• сегодня в 13:15
В мене вишні посохли, абрикоси, смородина. Нікому нічого не потрібно. Те саме з яблуками буде.
Допоможіть знайти• сегодня в 13:16
Сік то тема. В нас він швидко закінчується
Магиня• сегодня в 13:17
Ответ длявентиляторная
Смородину и вишню можно было просто заморозить
Пукимончиг• сегодня в 13:17
Ну сік то точно вип´ється
Пукимончиг• сегодня в 13:19
Ответ дляМагиня
Або продати. Я купувала смородину недешево, а вишню пощастило вичепить по 100грн за кіло, бо з двору у людей купувала, а не на базарі
вентиляторная• сегодня в 13:19
Ответ дляМагиня
Некуда уже морозить. Все забито.
Консервацию почти никто не ест,не любители сладкого.
Я не чарівниця вам• сегодня в 13:21
Сок, он первый выпивается. И сушить на компот, особенно если есть еще груша и ягоды.

Я не чарівниця вам• сегодня в 13:22
Вкусный джем с апельсином, у нас дети первый съели.
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:22
Сік, сушка, вареня, компот( хай стоїть навіть два роки, за народи використаєтк
_Helenn_• сегодня в 13:23
Повидло ,пастилу,оцет-по мінімуму зробила,а весь урожай максимально стараюся висушити. У нас кози є,а вони просто обожнюють сушені фрукти,ягоди.
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:23
Мамина подружка робила начинку для пиріжків. щось схоже як вишня у власному соці, а тут таке пюре яблучне, думаю знайдете в інтернеті
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:25
Ответ для_Helenn_
Оцет я зробила років два назад, користуюся, ще на цей рік є, потім знову зроблю при нагоді. З яблучним оцетом робила собі напій: вода, мед, поки яблучного оцету, прнкрасно
IQ 80• сегодня в 13:25
Сушить кольцами «чипсы».
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:26
І лайфхаки по оцет. Зробили він не дуже плавучий, тоді стояти ще додатково на яблучний сумці. От тоді він гарно буде мат
Чемна панночка• сегодня в 13:28
Может на зиму сохраните? Зимой их можно продать.
Завжди недо...• сегодня в 13:30
Ответ дляЧемна панночка
Летние яблоки не стоят долго
Тішуся неперетішуся• сегодня в 13:36
чистите от кожуры, режете тонко, сушите, зимой как чипсы идут

ХаДиДиШь• сегодня в 13:36
Можно завести свинок)
Medova_pasika• сегодня в 13:37
Пастилу, медові яблучка з горішками - смакота нереальна. Можна просто посушити, взимку на узвар піде така сушка.
Вбигудях• сегодня в 13:41
Ответ дляПукимончиг
Ну сік то точно вип´ється
Яблучний для поціновувачів, а ще для тих, в кого міцна підшлункова залоза) Його шкода переважає користь...
булоТАЙминуло• сегодня в 13:41
Робіть чистий сік без цукру. Там багато яблук за раз переробити можна, і стоїть довго.
Ми білий налив переробили на сушку і пюре, в зараз Слава з двох яблунь почалася, то піде на сік.
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:42
Ответ дляВбигудях
Робиться концентрат, зимою рлзводиться з водою
Вбигудях• сегодня в 13:42
Ответ дляПукимончиг
100 грн./кг це дешево? в нас своя, але люди на районі продавали по 50 грн.
булоТАЙминуло• сегодня в 13:44
Ответ дляЖивунаБагамах
Ми теж так робимо, він тоді кисло-солодкий стає, швидше ніж компот улітає)
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:44
Ответ длябулоТАЙминуло
Так.
Дадосвидания• сегодня в 13:46
віддайте в зоопарк, або на олх тим, хто потребує яблука.
Замрійлива• сегодня в 14:02
яблучне вино дуже смачне і красиве, сидр, чатні, пюре
Сусідка знизу• сегодня в 14:25
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зі шкіркою потрібно сушити