Дайте подуться• сегодня в 17:12
Наготувала, тепер до понеділка нічого не буду робити
Хто що хоче те нехай і ість.
Їх якраз троє, кожен має можливість приділити весь день турботі про маму)))
ЯяяКакаджамбо• 2 часа назад
Ответ для13чудоСВЕТА
Томатний соус додають у кінці готування, щоб зберегти його яскравий смак, насичений колір та аромат свіжих томатів. Довге кип´іння руйнує вітаміни, робить смак плоским або занадто кислим, а також може змінити текстуру страви.При тривалій термічній обробці зникають легкі леткі сполуки, які відповідають за приємний свіжий аромат помідорів.Кислотність: Довге варіння концентрує кислоту, через що соус стає різким. Під дією високої температури яскраво-червоний пігмент руйнується, і соус темніє, набуваючи бурого відтінку. Якщо додати готовий соус на початку приготування густої страви він може надто виваритися або пригоріти на дні каструлі. Це вам відповідь готова, знавці високої кухні.
Питання: скільки ж його варите, що воно виваритись встигає?
Дадосвидания• 2 часа назад
Ответ для13чудоСВЕТА
В автора там ще є каструльки. Але вона мабуть більше не ризикне демонструвати нічого.
Ну в мене тоже сьогодні каструлька гречки, каструлька вермішель, повиїдали до кінця дня. Так шоб до понеділка _ нереально
Регионщица• 2 часа назад
Я думала там на фото полный стол разных блюд.. Что ж там есть до понедельника?
Більш менш• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Ви не вмієте читати і рахувати?
А вы связно свои мысли формулировать?
Голубка миру• 2 часа назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Думала, й справді наготовила, а тут перець у воді.
Тепер я бачила все
Тому, хто таке їстиме, треба медаль дати
Замість того, що морди ліпити, піди повчись готувати. Бо на те, що виставила, без сліз не глянеш 🤣
Тепер я бачила все
Может нельзя кому-то томат или сметану или сок томатный итд.
Я себе тоже тушу перец в воде
Голубка миру• 2 часа назад
Ответ для13чудоСВЕТА
Автор приготовила,как посчитала нужным
Дайте подуться
• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
А потім ще мамі віднесете, а що лишиться- заморозите, а що не влізе у морозилку- свиням
Свиням і курам
Дайте подуться
• 1 час назад
Ответ дляТрейдер кріпти
До понеділка? То вашого блюда вже сьогодні-завтра не буде
І ?
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Я себе тоже тушу перец в воде
Ви хотіли сказати варите?
🤣
Трейдер кріпти• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Ніфіга, ще й автор хвалиться цим💁♀️
Роза в вазі• 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
Ви не вмієте читати і рахувати?
І скільки ж перців по-вашому плаває у воді в каструлі?
Дайте подуться
• 1 час назад
Ответ дляНа паровозе
Как на меня,перца мало.На двоих на два раза поесть.
Мало для чого саме?
Дайте подуться
• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
А де написано що це їжа до понеділка?
Дайте подуться
• 1 час назад
Ответ дляТрейдер кріпти
Ніфіга, ще й автор хвалиться цим💁♀️
Напевно тому що так їй хочеться
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Перець тушкується чи вариться?
Має тушкуватись, тобто небагато води+томатний соус, сметана. Тоді це смачно
До речі, ви зелень теж додаєте одразу, а не вкінці?
Зачем сметана при тушении? Никогда не добавляла. Потом в тарелке да, со сметанкой. Я тушу в молоке плюс томатный соус. А зажарка лук с морковкой у меня внутри с фаршем.
Трейдер кріпти• 22 минуты назад
Ответ дляДайте подуться
Напевно тому що так їй хочеться
Тримайте медальку
КоролеВешна• 20 минут назад
А я вчера готовила фаршированные перцы 🙂. Только я готовила в духовке.
Голубка миру• 14 минут назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви хотіли сказати варите?
🤣
Ну, варю, допустим