Агент Пинкертона• сегодня в 14:54
Посмотрела новое интервью Поляковой
Я не прям фанат её, не разбираюсь что там у них шоу-бизнесе, но тут ей прям респект. Очень порадовала
Агент Пинкертона
• сегодня в 16:08
Ответ дляКуплю орехи
Не кращою. Просто я люблю цю країну. Просто я розумію за що воюють наші герої. Просто я не вважаю цю країну концтабором. Я просто хочу тут жити.
При тому інших гоните з неї, це така любов?
Агент Пинкертона
• сегодня в 16:08
Ответ дляВумна, аж страшно
В якому сенсі- яка різниця? Ви ж тему з обговоренням створили, вона несе якусь тупу позицію в маси і мені має не бути різниці?
Нормальні люди мають свою позицію, а не підхваяутт чиюсь
Агент Пинкертона
• сегодня в 16:09
Ответ дляКуплю орехи
Та про вас я зрозуміла...
Що зрозуміли?
Дикая Роза• сегодня в 16:09
Ответ дляПозитивна
О, це чудово. Виявляється, вже є «якісні» та «неякісні» громадяни. Звісно, «неякісні» — то автоматично усі, кого не влаштовують диверсійні дії (мʼяко кажучи) проти власного народу.
Десь це вже було
Куплю орехи• сегодня в 16:10
Ответ дляАгент Пинкертона
Хто ж гонить? Я благаю людей покинути те, що робить їх нещасними, незадоволеними, обмеженими. Тут же ж їм погано. Нащо продовжувати страждання? Я тільки про них і переживаю.
Агент Пинкертона
• сегодня в 16:17
Ответ дляКуплю орехи
Не завжди це так легко
МеняАЖтрусит• сегодня в 16:23
Ответ дляЖена сантехника
аЛЛегория.
Это, когда хотелось показаться умной, но не вышло.
не расстраивайтесь, может когда-то получится...
Куплю орехи• сегодня в 16:26
Ответ дляАгент Пинкертона
Не завжди це так легко
А, тобто, коли жити було легко та зручно, то країна підходить. Коли у країну прийшов ворог і почалася війна з усіма вимушеними заходами, то можна і звалити. Але і це нелегко. А так хочеться, щоб усе було легко.
Заикальница• сегодня в 16:39
Смішнючка• сегодня в 16:39
Не дивилася відео, але бачу рашаботам на форумі зайшло все, що Олічка наспівунькала в своєму інтерв´ю
Вумна, аж страшно• сегодня в 17:04
Ответ дляАгент Пинкертона
Що ви пишете? Я вас запитала - яка в них позиція, ви не знаєте
Агент Пинкертона
• сегодня в 19:08
Ответ дляКуплю орехи
Я обговорюю ваші відповіді людям. З чого ви взяли, що всі кого ви виганяєте, самі хочуть звалити?
Агент Пинкертона
• сегодня в 19:09
Ответ дляСмішнючка
Ви так завжди, не дивилися, але все знаєте шо кому зайшло