Ксерокопия ночи• Изменено 1 час назад
Нормально на ДН купити 5 коплектів білизни?
Дорвалась, сиджу обираю. Вийде приблизно на 20-25 тисяч. Хочу взяти 5-6 бюстгалтерів і 10-12 трусиків. купую так раз в рік, бо знижка діє, але виходить дуже багато все одно...ціни треш на латвійську білизну
Хочеться все, бо треба і світлі і темні комплекти і зручні і ті які будуть сексуально робити декольте, для особливих випадків
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Навіщо так дорого і так багато? Та ще й раз в рік?
Так свято ж, йосипдраний
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Ну раз людина обирає так не перший раз, то для неї нормальна ціна.
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
що ж дорогого?)
ось такі ціни +-, це один знайдорожчих 3650 грн, але десь 2000-2500 середня ціна
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляТень льва
що це за латвійська білизна?
Виробник: Gracija-Rim, Латвія
3650 грн
ZeBra
3650 грн
ZeBra
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
що ж дорогого?)
Чи не ви в сусідній темі кремом для обличчя за 670 баксів хизинули?
МЕСТО_Встречи• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
що ж дорогого?)
та ну, якось не гарно. Але ж смаки різні
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
нє, тільки на білизну так витрачаюсь
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Якщо його на рік вистачає, то якість не відповідає ціні, тоді ціна ненормальна.
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
нє, тільки на білизну так витрачаюсь
Це уніформа для вас?
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
що ж дорогого?)
Дорого, недорого 7-15 євро
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
вистачає на довше, раз на рік поповнюю
Минулого року купила 4 бюстгалтери, 2 чорних, червоний, синій, досі всі вдягаю
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Не засмучуйте автора, бо іменинниця буде без трусів на святі
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
вистачає на довше, раз на рік поповнюю
А навіщо стільки, ще з і з позаминулих років явно є. Одній людині не зносити стільки.
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
для мене білизна не тільки про функцію, а і про задоволення
але ціни на задоволення в рази дорожче ніж те що продають в аврорі чи де ви там купуєте собі труси
В рот не ложи• 1 час назад
Я в кальцедоніі купила собі 5 комплектів заплативши за все трохи більше 5 тис гривень :))
Ангел-предохранитель• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
що ж дорогого?)
йоп, вы госпожа?
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляАнгел-предохранитель
йоп, вы госпожа?
цей комплект якраз не нащодень приглядаю)
Ангел-предохранитель• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
то есть сверху ничего, да?
Тень льва• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Виробник: Gracija-Rim, Латвія
3650 грн
ZeBra
3650 грн
ZeBra
раніше не чула про такий бренд, але зайшла на сайт - є гарні моделі.
Якщо ви отримуєте задоволення він красивої якісної білизни - то купуйте собі на радість))
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Дорого, недорого 7-15 євро
я не бачила норм бюстгальтерів за таку ціну в 400-700 грн, навіть до 1000 грн
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну ви раз на рік так робите, а зараз чого сумніви?
Бо ціни виросли.Минулого року отримала купу задоволення, а наразі це витратити пів своєї зарплати
Святатабожа• 1 час назад
А вам справді зручно в такій білизні? Я купую базу гладку інтіміссімі і щось сексі жолідон та етам. Але сексі комплекти вдягаю рідко, вони роками як нові.
Я супер-пупер• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви ще й за свою зарплату це купуєте? Та нууу..)