сама себе прекрасная• вчера в 16:40

Репетитор підняв ціну з 450 до 700.

Сиджу в шоці.
В кого ще ціни репетитори підняли в цьому році? І це слава Богу, що дитині потрібен лише один репетитор.
Диви яка я пава!• вчера в 20:03
Ответ дляВсім шампаньського
и такого понятия как репетитор нет заграницей
Насправді є, але в іншому значенні як в Україні. За кордоном є репетитори, але їх не беруть для вивчення шкільної програми. Для шкільної програми є вчитель, який вчить у класі, і не дає нічого на само опрацювання. А репетитора беруть якщо дитина прям фанатіє від предмету і хоче поглиблено сама його вчити. У нас на 3 класи - подібних дітей зараз нема жодного) Також репетиторів беруть, якщо дитина гуляла в середній школі, мала низькі бали, а потім взялася за голову і вирішила вчитися далі. Але щоб потрапити у ліцей треба мати певний середній бал. Тому батьки можуть аврально на останній рік середньої школи брати репетитора, щоб підігнав знання. Але це так рідко буває.

Диви яка я пава!• вчера в 20:09
Ответ дляТрактор Віка
цей лікар працює в лікарні, де отримує з/п. Це взагалі нерелевантне порівняння. І це питання життя і смерті.
А репетиторство - це питання розвитку. Ви можете допомогти своїй дитині вивчити предмет, є купа уроків безкоштовних в ютубі, є групові заняття, але операцію ви не проведете самі.
Тому не маніпулюйте і не пересмикуйте.

Якщо це урок за розкладом і вчитель заходить в клас і каже з вас по 700 грн, а хто не має - вийдіть з класу. Тобі погодужюсь з вами.

Ви працюєте за мінімальну з/п? І віддасте своє робоче місце тому6 хто його потребує більше?
Чим відрізняється від цього хірурга вчитель, який замість вчити, пропонує репетиторство за грошики? Суть у них одна - нажива, скориставшись вашим безвихідним становищем. Вчитель так само, як і хірург, отримує зпл, до речі.
Єдина відмінність у цих прикладах - зачепили вас особисто. Коли це торкнеться вас - то не модна так з вами, звичайно. А з іншими - можна?)
Замініть у прикладі хірурга на стоматолога. Поставить стоматолог вам пломбу за 100тис євро. Не хочете платить? Може вирвати недорого - за 300 євро. Будете ходити сама і діти ваші так само без зубів - жити ж будете? І окуліст недарма вчився, і фармацист, щоб вам окуляри задешево продати. Поставлять ціну від 100 тис євро. Хіба їх діти не хочуть на Мальдіви? Якщо ви маєте щось проти - самі виготовте окуляри для своєї сім´ї. І так можна продовжувати безкінечно.
Не виправдовуюсь• вчера в 20:12
Ответ дляДиви яка я пава!
Моя дитина закінчила навчання за кордоном. Безкоштовно. Ще й стипендія була. Це щоб в Україні вчитися, треба мати великі гроші, починаючи з дитсадка і школи, де і не дивляться в твою сторону, а ти змушений йти до репетитора. За кордоном все трошки не так) Освіта доступніша і якісніша.
Стосовно України згодна. А от стосовно закордонів - ваш досвід не унікальний, в нас зараз півкраїни за кордоном. Та і раніше було не мало. Тож ви лукавите, розповідаючи про безкоштовність. Туди як мінімум потрапити треба, організувати все. Так, стипендії, підробіток - це все працює, проте жодному студенту це не дається заввиграшки.
А стосовно якості освіти, тут навіть починати не буду
Трактор Віка• вчера в 20:13
Ответ дляДиви яка я пава!
я вам скажу більше - є лікарні, в яких вже немаж лікарів, ні безкоштовних, ні за гроші. Тому коли ви так ставитесь до лікарів, то треба бути готовим лікуватись подорожниками.
Вчитель може мати з/п і працювати додатково. Це його справа. Так само, як лікар працювати в державній і приватній лікарні. Чи ви і в приватну лікарню прийдете і будете вимагати зробити вам операцію безкоштовно, як в державній.

І ще раз - робота хірурга і вчителя - це не співставні речі.
Диви яка я пава!• вчера в 20:14
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я розказую про власний досвід. За навчання університету не сплатили ні копійки. Але моя дитина отримала спочатку тимчасовий захист, а потім вступила. Як без захисту, то треба мати 10,5 тис євро на рахунку - без цього студентську візу не відкриють. Плюс навчання платне для іноземців поза ЄС. Для громадян ЄС фактично безкоштовне - біля 200 євро за рік адміністративний збір і все. Університету громадяни ЄС не платять нічого. Собі купують книги (якщо хочуть), якщо не хочуть - беруть в бібліотеці безкоштовно або онлайн підручником користуються (онлайн залежить від викладача). Все продумано і доступно.
Без образів• вчера в 20:15
Ответ длясама себе прекрасная
Яких таких?
450. В якому це місті такі репетитори? У нас давно 800.
Моя улюблена страшко• вчера в 20:15
Шукайте іншого, наша теж ціну забрала, ми методом проб знайшли іншу
Диви яка я пава!• вчера в 20:21
Ответ дляТрактор Віка

Ви можете уявити картину світу, де у приватній лікарні вам роблять операцію (яка потрібна вам по здоров´ю, не косметологія! ) і за це оплачує державна страховка компанія? Ви доплачуєте залежно від вашої страховки або 0, або до 300-400 євро за умови що вага зарплата стартує від 1500 на місяць, а пенсія від 1тисячі на місяць, тобто абсолютно посильно для вас? Зараз я вас доб´ю. Нуль платять не самі багаті з самою красною страховкою, ті якраз доплачуватимуть щось. Нуль доплатять ті, у кого мінімальний дохід...
Ви чомусь переконані, що все приватне має бути дорогим, що освіта і медицина мають бути вибірковими і мало кому доступними. У той час як це по суті базові речі і задача держави зробити їх доступними для всіх. Але навіщо державі (Україні) робити вам їх доступними, якщо ви самі придумали, що лікар не має працювати за зарплату, а вчитель за ненадані знання може драти у 17 раз дорожче, ніж отримує продавець?
Мати драконів• вчера в 20:24
Ответ длясама себе прекрасная
Ну ніяк
Вона його витягла на дуже високий рівень, бо він математику не любив в не знав. В минулому році в неї була можливість займатися лише 1 раз з дитиною, то пробували знайти ще одного, але син сказав, що не розуміє пояснень
Это негодный репетитор, который тянет из вас деньги. Моя дочка занималась год, подтянули 3 класса. Потом репетитор сказала, что дальше дочка должна сама всё понимать. Математику не зубрят, не учат, а понимают. И репетитор оказалась права на 100%. Ребёнок легко справился с программой на чужом языке.

Деловитая• вчера в 20:29
Того року було 300, у іншої 200…
Любительница• вчера в 20:33
Ответ дляjulyv
Я викладаю на курсах англійську. Нам работодавець з вересня піліймає ставку за годину. Бо розуміє, що ціни на все ростуть. Відповідно студенти будуть платити більше

Своїм індивідуальним поки не думаю підіймати
а скільки тепер буде за годину і який вік студентів?
Нетутешня• вчера в 20:38
Ответ дляБиблиотекарь
Приличное образование за границей стоит приличных денег.А обычный диплом зад подтереть
Зато українські усі безцінні)))
Сама вумна тутички• вчера в 20:38
Ответ дляСвекруховна
І як ми вижили без репетиторів, приватних садочків, шкіл, в багатих свої причуди, платіть, хай люди заробляють.
Завжди були репетитори. Мені 50, росла не в заможній родині, школа слабка, в 11му класі ходила до репетитора, але я була вмотивована, вчитель дуже багато задавала на дз, я все робила, тому вступила на математичний факультет легко
Нетутешня• вчера в 20:39
Ответ дляjulyv

Ну на курсах це постійне явище. Цвнаидоя клієнтів не зросте на 80 відсотків за день)
Нетутешня• вчера в 20:42
Ответ дляОце так цабе
Я поняла одно , дополнительно ребенку репетиторов в 11 классе нужно брать, детям те которые годами ходят , сами не могут думать им проще что бы за них репетитор все сделал, на англ с 1 класса ходят двух слов не могут связать, была в Лондоне в этом году , дети из Одессы были с обычных лицеев без репетиторов они разговаривали на англ языке!
Із звичайних ліцеїв...))) розкажіть мені за звичайний ліцей дітей, яких ви зустріли в Лондоні))) Поїздку за грант організували /, чи за 3-5 тисяч євро, які виклали звичайні батьки звичайних дітей із звичайних ліцеїв))) казкарі...
Нетутешня• вчера в 20:46
Ответ дляАшолюдискажуть
Репетитор по такому предмету как математика в 10 классе просто необходим.
Мой ребенок в 8й перешёл в этом году. Начнём тоже репетировать математику)
Те ж саме. 8 клас - шара закінчилася. За літо підігнали ’прогалини’, і далі арбайтен. У школі... Тривога, тривога,инемаж світла, онлайн, два заняття, тривога... Це не література, сам не почитаєш
Мусик Пусик• вчера в 20:47
Кожна тема з математики на ютубі розжована десятками вчителів і різною подачею
Що заважає старшокласнику займатися самостійно?
Якщо людина готується до навчання за кордоном, там буде повністю самостійна робота і опрацювання великих обсягів інформації
Репетитора теж будете брати?)
Нетутешня• вчера в 20:48
Ответ дляСвекруховна
Ніяк. У нас всі, з о не мав репетиторів, вступили до ПТУ. Це вам не файна правда про, як тут люблять писати, ’звичайну школу’.
Дуболом• вчера в 20:51
Ответ дляКоролева Сарказма
Автор, ціни ростуть всюди. Чому Ви вважаєте, що ціни на уроки не можуть підниматися.
Ви можете відмовитися і шукати іншого.
Сегодня родком наш пишет, что надо сдавать к 1 сентября деньги учителю. И следом её размышления, что все дорожает, вот вода в Одессе поднимается, может пора не по 300 с носа, а по 400? Ну как-то так себе связь горводоканала и подарков учителям. Странно, почему логика не наоборот: все дорожает, может ужмемся чуток с подарками?
Я к тому, что экономика ведь не растет((. За исключением отдельных домохозяйств, конечно.
Я не в плане спора или ссоры с вами это написала. Но просто честно, цены-то растут, но что с зарплатами(((

Нетутешня• вчера в 20:50
Ответ дляПьяная вишня
Низьких ,заняття для дитини в садочку коштують по 700 гривень,в центрах ще більше 900-1500 це вам як приклад
Ну що ви говорите? Сімсот то сімсот, але ж в місяць.
Гореотума• вчера в 20:52
Ответ дляБиблиотекарь
Во многих странах оно практические бесплатное и вполне хорошее.
Дорогое в Британии и США
Нетутешня• вчера в 20:53
Ответ дляПечальки.нет
Ну слушайте, человек даёт качество.
Он это понимает
Люди получают результат.
Почему его труд должен быть недооценен?
Возьмите любые хорошие! курсы. Английский Ларина ( Харьков) - 60 тыс /9 месяцев. Занятия по 3 раза в неделю. Групповые. Гете немецкий - 9000 тыс уже/7 неделю тоже по 4 раза в неделю. Тоже грпповые. И т.д. Я нашла классного репетитора по англ. Мега довольна. 700 грн. Я считаю, что для человека, который имеет сертификат С2 - это очень хорошая цена. Если вам дорого, спросите у преподавателя, возможно у неё есть пара для вашео ребёнка, с +- одинаковым уровнем, что занимались вместе и вам дешевле. Или группа, например.
Сколько не было у дочки репетиторов дешевле- это впустую потраченные деньги и время.
Ви готуйтесь до здачі сертифікату? Чи навіщо вам її регальки?
Мусик Пусик• вчера в 20:53
Ответ дляНетутешня
Цього року вступало багато дітей знайомих
Всі з дорогими репетиторами
Деякі навіть 150 не набрали і завалили вступ в медичні університети, де скажені бюджети
Мої діти репетитора мали лише одного в 11 класі з української мови, бали в обох 190-200
Бо є ще така штука, як самоосвіта і самомотивація, що притаманно старшокласникам
Особливо, якщо є амбіції вступити за кордон, як дитина автора
Без образів• вчера в 20:57
Ответ дляМусик Пусик
Всі з дорогими репетиторами
Мабуть, у Ваших дітей школа була офлайн?
Гореотума• вчера в 20:59
Ответ дляСвекруховна
У вас были все уроки очно и полный комплект учителей.
Мусик Пусик• вчера в 21:02
Ответ дляБез образів
Була всяка, он-лайну було багато
Без образів• вчера в 21:02
Ответ дляМусик Пусик
Була всяка, он-лайну було багато
У нас тільки онлайн вже давно.
Гореотума• вчера в 21:16
Ответ дляДиви яка я пава!
Людина, яка заробляє 700 грн/год, отримує понад 117 тисяч грн за місяць при звичайному офісному графіку 40 год/тиждень.
Вибачте, це директор Укрзалізниці підробляє репетитором? Бо ніде більше такої зпл не платять.
Репетитор не работает 40 часов в неделю
Файна дівка• вчера в 21:16
Ответ дляСвекруховна
То ви не жили багато і починати не плануєте. А люди планують.
Трактор Віка• вчера в 21:17
Ответ дляДиви яка я пава!
ви можете уявити, що країна, яку ви ставите в приклад, має довгу історію свого становлення? А Україна як самостійна держава існує декілька десятиліть, і зараз в війні, в якій я сумніваюсь, що вистояли б ті, кого ви зараз ставите в приклад.
Для того, щоб держава компенсувала всі ці витрати, має бути геть інша економічна ситцація в країні, в ній мають жити і працювати громадяни, а не їхати туди, де живеться краще.
Тобто ви і ваші діти вирішили переїхати туди, де ’краще годують’. Але при цьому ви засуджуєте людей, які також прагнуть жити краще?))