Смешнюча• вчера в 20:52
Зробила найтупіший вчинок, який можна зробити на новій роботі. Як далі?
Прийшла на нову роботу, де запропонували доволі високу зарплату.
Мене підключили до їх типових курсів для новачків, розписали план випробувального, посадили і сказали вчитись, організувавши щоденні 1-1 з керівником.
Здавалось би - сиди і вчись.
Але ні. Вже на другий день я попросила давати задачі, що аж ніяк не показало мене з кращого боку керівнику. Вона тільки хмикнула, сказала ʼну ладноʼ і нарізала мені задач. Сказавши, що я буду помилятись, і це нормально, вона буде корегувати.
І почала я трудитись, голови не підводячи. Приймаючи всі зауваження. Навішала собі орденів, що я така молодець, перший тиждень- а вже працюю.
Керівниця доручала мені все більше і більше, план який був на два тижні, я почала робити з третього дня.
Всі задоволені. Поки я сьогодні не прийшла на роботу. Боліла голова, тому я почувалась мляво, і зробила крупний косяк на пустому місці.
Потім ще один. І ще один. Я точно не пройду випробувальний.
А моя подруга теж пішла на нову роботу . Зараз сидить, дивиться курси їх, проходить матеріали і не париться. Потім спокійно приступить до обов’язків.
І вгадайте, кого залишать на роботі?
Здавалось би - сиди і вчись.
І вгадайте, кого залишать на роботі?
Идеальная оптимистка• вчера в 20:54
Вы еще не знаете, оставь вас или нет, но ваша тактика точно неправильная в корне. Вам нужно было пройти обучение, а не на амбразуру бросаться.
Кукарикуууууу• вчера в 20:56
А що заважає поговорити з керівником, визнати свої помилки і продовжити навчання, не кидаючись на амбразуру?
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 21:03
Ну в следующий раз спокойно вникайте и не спешите. А зачем вы это делали вообще?
12 галюцинаций• 2 часа назад
Какая мотивация для этого была? Что бы что? Я так и не поняла, Вы с ’ крепко умная’ или решили похвастаться своими залетами?
ЛеньГуглить_правда• 43 минуты назад
Вы мне напомнили моего ребенка на первой работе. Крупная западная компания, он программист, мелкий джун, ворвавшийся в мир айтишников с горящими глазами. Он ждал, что вот он сейчас начнет… а три недели длилась « посадка на борт». Куча правил, анкет и т.д. Как он переживал, что не работает !!!🤦♀️ Сейчас он на борт с большим удовольствием и два месяца садится 😂. Контракт подписан, деньги капают, все, остальное как пожелает руководство. Курсы, анкеты, знакомство с командой и вся остальная лабуда… Любой каприз за ваши деньги.
А вы, взрослая женщина и так лопухнуться… Не думаю, что это повлияет на результат , но вы показали, что вас можно эксплуатировать.