lilul990• Изменено сегодня в 15:13

Міша Трамп Федоров проти Зеленського. НАБУ проводить обшуки

Ну шо, хто сумнівався шо міша варнякає від себе? На фоні призначення Хмари міністром оборони проводяться обшуки наЄбу в офісі президента.

Там де являється наЄбу народу - там чути вонь духа Анкориджа і трампівського старого тіла. Ну канєшна міша з масіком цілуються в дьосна і масік все робить, шо міша попросе. Ну просто так, від щирого серця, бо масік любе українців. Канєшно нє. Тепер ясно чого. Бо мішу будуть двигати по вертикалі трампісти

Ніхто в Україні просто так нічого не говорить. Хто міші дозволив варнякати тепер понятно. У трампа вже чешеться виконати гол вимогу путіна - вибори в Україні
Перловая Кашка• сегодня в 15:13
А типа это неправда, про коррупцию?
Может просто перестать воровать этим мордам прикорытным, и главе корыта? Тогда и расследования НАБУ будут не страшны.

ТихоЯ• сегодня в 15:13
Миша все правильно делает, а зелеботы хай усрутся
автор lilul990 • сегодня в 15:13
Ответ дляПерловая Кашка
А типа это неправда, про коррупцию?
Усе правда. Тіки їздити по ушам кожен може. Я вам можу кучу правди накидати, шоб стати депутатом
автор lilul990 • сегодня в 15:13
Ответ дляТихоЯ
Міша на підсосі у трампістів. Буде підписувати здачу донбаса
ТихоЯ• сегодня в 15:14
Ответ дляlilul990
я полностью за
Маруська Му• сегодня в 15:14
Ответ дляlilul990
З окопу строчиш? Зелена пліснява головного мозку?
автор lilul990 • сегодня в 15:14
Ответ дляТихоЯ
я полностью за
Та хто би сумнівався
автор lilul990 • сегодня в 15:15
Ответ дляМаруська Му
Без аноніму напиши безстрашне
ТихоЯ• сегодня в 15:16
Ответ дляlilul990
Та хто би сумнівався
а кто бы сомневался, что зелеботы против, кормушку потерять, главная трагедия в жизни

автор lilul990 • сегодня в 15:16
Ответ дляТихоЯ
При чому тут зєлєботи. Почитайте хто завадив зеленському провадити політику примирення з рашкою у 2019
Маруська Му• сегодня в 15:16
Ответ дляlilul990
Без аноніму напиши безстрашне
Нахуй іди, зелений ботяра.
ТихоЯ• сегодня в 15:17
Ответ дляlilul990
байден?
автор lilul990 • сегодня в 15:17
Ответ дляМаруська Му
Нахуй іди, зелений ботяра.
Прийміть заспокійливі
автор lilul990 • сегодня в 15:18
Ответ дляТихоЯ
байден?
Феодально олігархічна система України - феодали регіональні і більш крупні - яка власне все і рішає тут

Міша нічого не поняв про Україну як і путін
Молчунья• сегодня в 15:20
Ответ дляlilul990
Прийміть заспокійливі
Там кокошником перелавлено все
ТихоЯ• сегодня в 15:21
Ответ дляlilul990

и в чем польза для феодалов, что народ полностью уничтожается?
автор lilul990 • сегодня в 15:22
Ответ дляТихоЯ
Я вже 10 раз писала: любі феодали не хочуть щоб їхніх овець доїв ше хтось крім них. Це логічно
ТихоЯ• сегодня в 15:24
Ответ дляlilul990
и поэтому они решили перебить все стадо? ни один бизнесмен так не сделает
З вишневого садка• сегодня в 15:25
Щось ви якось близько до серця сприйняли цей обшук

Задолбулька• сегодня в 15:25
Навіть і не знаю тепер, яка з цих потужних куп лайна (Ф чи З) більш смердюча...
автор lilul990 • сегодня в 15:26
Ответ дляТихоЯ
Тут питання не про стадо а про саме існування країни, збереження її державності

Якшо хтось думає шо війна десь далеко. Існування України все ще під питанням
автор lilul990 • сегодня в 15:27
Ответ дляЗ вишневого садка
Просто я ще була сумнівалась, чий міша рот, але якшо являється набу, то вже все понятно без слів
Мамаша в бигудях• сегодня в 15:28
Ответ дляlilul990
Да пох лишь бы война закончилась. Пофиг чья рожа будет при корыте. Простому человеку абсолютно одинаково. 9
автор lilul990 • сегодня в 15:29
Ответ дляМамаша в бигудях
Думаєте путіна кандидатура федорова влаштувала?
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 15:30
Ответ дляlilul990
Ніякий міша не уповноважений підписувати подібне. І навіть всеукраїнський референдум з цього питання поза законом
автор lilul990 • сегодня в 15:31
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 15:31
Ответ дляlilul990
Розказуй свої побасєнкі тупим куркам
автор lilul990 • сегодня в 15:33
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Розказуй свої побасєнкі тупим куркам
Яка ви наївна.
Метровий сантиметр• сегодня в 15:34
Я заметила что антиукраинских комментаторов и лайков всегда 3, изредка 4, ну это же не может быть совпадением).
И комментировать толпу которая ходит под анонимом всегда за этим автором тоже наверное смысла уже нет
ТихоЯ• сегодня в 15:41
Ответ дляlilul990

так этим власть и занимается последние 4 года