Чаклунка-ведунка• вчера в 22:49

Дівчата чому такі сни ?

Сниться періодично, що чоловік зраджує я у вісні навіть бачу жінок з якими він зраджує. інколи навіть В когось було таке ?
Коренная киевлянка• вчера в 22:50
Либо подсознательная конкуренция с женщинами, либо он действительно изменяет

Алина-1240• вчера в 22:50
Боитесь этого😂
ХаДиДиШь• вчера в 22:52
Это работа мозга, подсознания. Возможно думаете об этом и потом снится.
пу_пугренчик• вчера в 22:56
Никто не умер - уже хорошо
Всё что ни делается/делается - это к лучшему.
Пасхальний тролік• вчера в 23:02
Може бути як і підсвідомий страх, так і підказка хай буде від Всесвіту.
кураГАЛЯ• вчера в 23:04
Блогеркиня WizardLiz недавно ділилась, що в неї такі сни були - і скоро вона дізналась про зраду в реалі.
60 метрів сметани• 2 часа назад
Мені таке сниться всі роки заміжжя. Всі 18 років. І донька в той час завжди маленька. Не бачу ніяких взаємозв´язків зі сном. І не думаю про таке. Не боюсь цього. Особливо зараз донька вже доросленька. Раду собі дам. А сон на днях буквально знову такий снився.
ЛеньГуглить_правда• 2 часа назад
Шизуха((