Bombastic• 30 августа в 17:14

З 10 останніх тем- 9 на російській мові

Просто хочу сказати - нам таки хана
Irpland• 30 августа в 17:28
Ось приклад ´згенерованих тем´ в темі ´ діти´. Явно 3 теми - це питання не реальної людини з реальними проблемами. І такі теми - відкрите риторичне питання і всі чомусь російською...

Черноморская ривьера• 30 августа в 17:28
Ответ дляok1904
В АвстріІ-німці, то і мова німецька, така історія Середніх віків
В Австрии австрийцы , и немцами они себя не считают, как и весь мир.
Маска-0b9f• 30 августа в 17:30
Ответ дляBombastic
Дуже дивно якщо мова не мала б значення, то її б не винищували стільки років. Але ні, ми вперто не можемо цього зрозуміти
Не говоріть.Софія Ротару давно знищена за пісні на мові.А Кубанский козачий хор з їх ’ой мій милий вареничків хоче’ взагалі розстріляний.

автор Bombastic • 30 августа в 17:30
Ответ дляМаска-0b9f
Ви мене точно зрозуміли?
So_so• 30 августа в 17:32
Удалено администрацией...
автор Bombastic • 30 августа в 17:33
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
So_so• 30 августа в 17:33
Ответ дляBombastic
Удалено администрацией...
Спасибо ❤️
Маска-0b9f• 30 августа в 17:33
Ответ дляBombastic
Ви мене точно зрозуміли?
Звичайно. Ви хочете натягнути презерватив на фонарний стовб.А він,зараза,рветься
автор Bombastic • 30 августа в 17:33
Ответ дляМаска-0b9f
Ага. Ну повідомте коли ви будете готові

Irpland• 30 августа в 17:35
Тут навіть питання не російкої чи української. Тут питання, що контент сайту наповнюються штучними темами і всі вони російською для українців. Автор не хоче знати вашу відповідь насправді на штучно створену тему, просто намагається буди в топі тем і всі ці топ теми російською - за це платять
Маска-0b9f• 30 августа в 17:36
Ответ дляBombastic
Ага. Ну повідомте коли ви будете готові
До чого?До того що тема мови навмисне роздута до проблеми,якої не існує?
автор Bombastic • 30 августа в 17:36
Ответ дляIrpland
Я зараз нічого не зрозуміла
автор Bombastic • 30 августа в 17:36
Ответ дляМаска-0b9f
Тобто ви теж вважаєте що мовна тема роздута?
Маска-0b9f• 30 августа в 17:37
Ответ дляBombastic
Так.
автор Bombastic • 30 августа в 17:37
Ответ дляМаска-0b9f
Так.
Тоді у мене все. До побачення
Antoninaya1• 30 августа в 17:42
Ответ дляBombastic
Удалено администрацией...
Обычно пишу здесь на украинском, а сейчас прямо вспомнился русский. Может потому что насилие всегда порождает протест?
Фрау Донна Роза• 30 августа в 17:43
Ответ дляРешка7777
Вернулись к базовым настройкам ,
Мой родной русский, я на нем думаю
Решка7777• 30 августа в 17:45
Ответ дляAntoninaya1
У меня тоже , и сильно стучат сверху потужно
Будут похоже дети в школе учить книгу про стійкість та потужність первой Леди
Решка7777• 30 августа в 17:45
Ответ дляФрау Донна Роза
Мой родной русский, я на нем думаю
Мой тоже , И ругаюсь на нем , базовые настройки

виктория7аас• 30 августа в 17:50
Ответ дляЧерноморская ривьера
А почему они должны считать, белорусы тоже русскими себя не считают хотя язык один,кроме того у австрийцев и немцев религия разная
виктория7аас• 30 августа в 17:52
Ответ дляМаска-0b9f
Что то новое Ротару в кремле Червону руту и водограй вовсю пела,
Sielo• 30 августа в 17:58
Ответ дляРешка7777
И что ?
Вы хотите людей , которые с рождения на русском воспитывать?
І що? Іноземці,які розмовляли з народження розмовляли хто -зна якою мовою змогли опанувати українську, а вони от ні, бідолаги.
Nata_69• 30 августа в 18:08
переходила на украинский язык из патриотических соображений, но теперь благодаря таким мовнюкам как автор-вернулась к привычному мне языку на котором я говорю с детства. Принципиально. И , смотрю, такая тенденция только увеличивается, людям нельзя насильно привить любовь. Конституция Украины гарантирует свободу выбора языка на котором мы говорим тут. В стране итак уже концлагерь, еще и мовнюки как герпес повылазили.
Решка7777• 30 августа в 18:16
Ответ дляBombastic
Тоді у мене все. До побачення
Кстати у вас не получилось поднять градус поиужности
Решка7777• 30 августа в 18:19
Ответ дляSielo
Владеть , не значит хотеть впускать ее в личное пространство .
Усі володіють , але це не означає на ній спілкуватись хотіти
JaSonechko• 30 августа в 18:35
Конечно, хана
Начиная с Вас
Потому что російською мовою, а не на російській
ПЛЮС-МИНУС• 30 августа в 18:58
а ничего, что самый благополучный период современной Украины после 91-го - это когда страна была максимально русифицирована?

ни войны, ни обстрелов, с Крымом и Донбассом? вам тогда плохо жилось? что-то смущало?

или может понравился обмен, когда мир променяли на мову?
LRuba• 30 августа в 19:33
І то правда. Навіть усі наші іудеї перейшли на українську, а українці все ніяк