Невгамовна Бу• 30 августа в 21:59
Жизнь говно….
Друзей нету, партнера тоже. Каждый день на диване перед телевизором
Дело было давно• 30 августа в 22:02
И шо? Тысячи людей так живут и никто не умер. Может вообще кто-то мечтает жить одному и целыми днями смотреть телек, а вы страдаете
бибизяна• 30 августа в 22:03
Ответ дляWebmaster
Для когось це ідеальне життя. То ви берете від життя все, але не розумієте цього.
Это точно, всё познаётся в сравнении.
Весела бджілка• 30 августа в 22:08
Зайдіть в Гугл та запитайте, чим можна вивести клей з дивану, все рівно нічого не робите
Отжигающая• 30 августа в 22:19
Життя прекрасне аби живі-здороі. Так, є проблеми, щасливі ті, хто пофігісти, іншим важче. Але Не нагнітайте. Завтра Останній день літа. Скільки Вам років?
празники не помню• 30 августа в 22:28
Каждую пятницу я - в говно!
И каждую субботу я - в говно!
И ещё пол воскресенья я - в говно!
И каждую субботу я - в говно!
И ещё пол воскресенья я - в говно!
долой_лама• 31 августа в 01:53
Шукати друзів, заводити знайомства, відвідувати гуртки, секції, виставки, курси, семінари, піти в спорт клуб, танці тощо, робити пробіжку вранці чи займатись на спорт майданчику, завести собаку і спілкуватись із собачниками. Зареєструватись на сайтах знайомств. Поїхати у відпустку. Телевізор реально засмоктує, навіть із друзями і партнером, сімʼєю. Не вмикайте його фоново і дозуйте перегляд - без серіалів нон стоп чи непотрібних вашому розвитку передач, новин щовечора і цілий вечір. Оберіть собі книгу по вподобанню і хоббі. Ну хоч гуляйте щовечора самі, побудьте наодинці з собою без зайвого шуму, саме так приходять корисні ідеї і рішення