Teonaa• 1 час назад

Я звісно дуже вибачаюсь, маю питання. Серйозне.

Я в курсі, що фб, інста - підбирає контент під мої інтереси.

Сьогодні зранку залетіло «звернення» якогось мужика до своїх дарагіх расіян, мол що Путін мразь. Я , ясно, от і до - прослухала. Слідом - подібне прилетіло 😬. От подивилась два. Далі був робочий день в вечірня рутина.
От з сіла недавно поклацать. Знову. Вже «звернення» ті всі пролистую, ну бо я вже почула що Путін мразь. Але одне все ж послухала, бо заголовок «звернення службовця зсу до всіх - і тих, і тих»

Скажіть будь ласка, це якась нова тема несеться, чи це так давно, просто у мене по якимсь причинам- ну от не пропонувалося подібне до мого перегляду?

Може якийсь прогрес відбувся? В коменти - просто казка, всі плюються ядом на Путіна, звинувачують в усьому на світі.
Що це?
Aksinia 111• 1 час назад
Да, у меня тоже вся лента в ’ прозревших’ )))

автор Teonaa • 1 час назад
Ответ дляAksinia 111
А вчора позавчора- ні? Бо я щодня листаю щось..були мої містичні історії, патологоанатом…корейська косметика …садочки, психологи, а тут на! Не можу знайти «свої» теми, одні звернення
-Инга-• 48 минут назад
Если перейти на странички этих авторов, они обязательно находятся вне территории рыфы. Я когда в этом разобралась, стала с усиленной скоростью пролистывать подобные рилсы, чтобы убрать этот алгоритм).
Вот когда россияне в рф начнут записывать нон стоп такие обращения тогда уже можно думать о тенденции и о перспективах. А пока это не более чем вбросы на аудиторию. Пока они боятся пикнуть, а интернет с ’белыми списками’ и всё больше и больше сужают, тот случай когда лягушку сварили медленно, они уже даже воспринимают это как нормальность