Аноним• 28 ноября 2012

Очень хочется орхидейку

очень хочеться орхидейку,дома много цветов, а орхидеек нет (с маленьким ребёнком теперь на цветы денег не хватает) может у кого- то есть детки - недорого, буду очень признательна!
Inna Medvetska• 28 ноября 2012
так ви подивіться в магазинах можна не квітучі по 20-30 грн. купити. Можна навіть без квітконосів. Щоб вони виросли треба орхідею спец. добривом підживлювати і буде як та що з магазину за 150-200 грн.
Аноним• 28 ноября 2012
Вы вчера уже просили
Аноним• 28 ноября 2012
Ответ дляInna Medvetska
а каким именно,подскажите, плиз
а то у меня не цветут уже год(((
Жирафчик• 28 ноября 2012
Ответ дляАноним
а каким именно,подскажите, плиз
а то у меня не цветут уже год(((
я переставила на солнечную сторону, через месяц выпустила 2 цветоноса, до этого полгода не цвела
автор Аноним • 28 ноября 2012
Ответ дляАноним
Вы вчера уже просили
и вчера просила и завтра попрошу - за спрос не бьют!!!!!
Inna Medvetska• 28 ноября 2012
Ответ дляАноним
а каким именно,подскажите, плиз
а то у меня не цветут уже год(((
я купую такі, які ідуть спреєм, їх не потрібно розводити і можна бризкати на коріння і дистки. Останній раз в епіцентрі купила Доктор Фолли Орхидея, коштував в районі 20 грн.
Аноним• 28 ноября 2012
Продам бiлу орхiдею ,в даний час не цвiте,але випустила новий пагiн з бутонами.Думаю за мiсяць зацвiте.50 грн