svetuli4ka• 06 мая в 09:34

Квітка помирає. Прошу поради.

Може у когось є така " капризуля"???? Підкажіть, що вона не любить? З магазину принесли красиву, а як пересадила у нормальний горщік- почала додихати: листя покручене, жовтіє...
ok1904• 06 мая в 09:53
Треба було після магазину, щоб квітка пройшла адаптацію, поспостерігати за нею.

Moon shine• 06 мая в 10:05
погана земля.забита + заливаєте. треба земля легка, пухка,щоб там багато було дренажу,керемзиту
Питань нема• 06 мая в 10:08
Схоже на Маранту. Вона дуже вибаглива. Подарували колезі - не врятували. Якщо стоїть на протязі - переставте, не любить прямого сонячного світла
Valentina shop2020• 06 мая в 10:10
Ответ дляMoon shine
Ничего ей не поможет,там где она росла,в теплице,там микроклимат,влажность,полив,температура все выдержано
Valentina shop2020• 06 мая в 10:11
Я разочароваоась в этих покупных цветах,деньги большие,радости мало
vetka• 06 мая в 10:15
Маранта капризуля. У меня 3 года стоит и не умирает и не живет полноценно. Грунт меняла, удобряла, разные места, разные поливы....
Allein74999• 06 мая в 10:20
Отличное растение. Все никак не сдохнет. Вот как у вас сидит и не лучше и не хуже. Уже пару лет так. Стабильность наше всьо

silma• 06 мая в 10:22
По-моему это ктенанта, но все равно семейство марантовых. Им нужна высокая влажность и легкая рыхлая почва. Я свою не спасла.
In limbo• 06 мая в 10:51
Ктенанта Амагріс. У мене така капризуля. Спробуйте її переставити в напівтінь. Відійде.
Найчастіше скручується листя від неправильного поливу та недостатньої вологості. Або перелив, або недолив.
У вас є дренажний горщик в кашпо?
Jezzy• 06 мая в 12:19
Ой, то ктенанта, воно зараза таке противне і є. Це вона після пересадки вам нерви робить. Треба було почекати, хай би посиділа в тому, в чому приїхала. Переставте кудись в затишок, щоб навіть ніхто не ходив повз неї, любить напівтінь і часті оприскування, а ось грунт легкий має бути, не заливайте. Десь в кущах з іншими рослинами теж нормально буде. Переїзди-пересадки-підрізання то взагалі жах для неї. З підживленням теж обережно, не любить вона цього, дозування в 2рази зменшувати потрібно.
Jezzy• 06 мая в 12:54
В мене вона два роки росла собі щасливо в рідному страшненькому горщічку, без підживлення, за закритою тканинною ролетою, в хащах серед бур´янів якихось, а потім я вирішила її розсадити, бо розрослась дуже. На тому її щасливе життя і закінчилося, носилась з нею по всій хаті, міняла режими, ось вже роки 4 живе вглибині кімнати біля акваріума, тільки там цей здохлик ще якось тримається
illaria-k• 07 мая в 21:38
поливать, но без фанатизма, иначе зальете.
Эпином сначала чаще( алаптация), потом раз в 2 недели обязательно.
Оно любит влажность. Надо или растения рядом или что то придумать на эту тему.

Нормальное растение. Когда адаптируется - безпроблемное.