Вареный лук• 06 апреля 2014
хто працює в пологовому будинку?
Чи можливо дізнатися точний час свого народження, як в журналі записано 33 роки тому? Мама не може згадати. До кого звернутись? Такі архіви взагалі зберігають?
Петя-петушок• 06 апреля 2014
Если я не ошибаюсь, то архив могут поднять по запросу из госструктур. Для интереса у вас ничего не получится. А если серьезное дело то обращайтесь к главрачу роддома он подскажет как надо правильно сделать.