Аноним_638• 07 апреля 2014
Київ де зробити дуоденальне зондування з бакпосівом жовчі 3порції?
Завчасно дякую
Аноним_812• 07 апреля 2014
Я делала в Чернобыльской поликлинике пер. Нестеровский, 13/19
(044) 272-32-85 Львовская площадь.Делала там зондирования 2 раза.Мне понравилось.
Ответ дляNatali_82
чоловік робе в Олександрівській лікарні (Жовтнева), коштує 150 грн і ще за аналіз, здається, 200. Можу дати телефон, але там запис за 2-3 тижні, багато людей
Чоловік робить в якості пацієнта чи працює там? Буду вам дуже-дуже вдячна, сьогодні весь інет перелопатила, знайшла приватну клініку, де роблять за 700грн і, чесно кажучі, підофігєла)))...
Ответ дляАноним_812
Є якась черга? Дякую вам сердечно!!!