ШапкаУшанка• 17 апреля 2014
Девочки, кто выпекает пасху без дрожжей?
ХуАнита• 17 апреля 2014
В Пасхе обычно (кулич) обычно больше дрожжей, чем в простом дрожжевом тесте, т.к. гораздо больше жиров используется. Поищите рецепты куличей из творожного теста. Там часто используют соду.
valyapolischuk• 17 апреля 2014
Буду пробувати в суботу пекти паску-куліч без дріжджів і яєць)
1кг - муки
1/2 ч.л. - розрихлювач (сода, кидається в муку і не гаситься)
1/2 ч.л. - куркума
1/2 ч.л.- кориця (не більше)
1 ч.л. ванільний цукор
щіпка солі
200 гр. - цукор
Перемішуємо все в сухому вигляді.
600 мл. - йогурту (типу Данон без добавок)
200 - 250 мл. - олія
75-100 гр. - ізюм
Вимішуєм не довго (хв 5)
Викладаєм в форми і випікаєм при температурі 170-180 (не вище) приблизно 40-45 хв.
1кг - муки
1/2 ч.л. - куркума
1/2 ч.л.- кориця (не більше)
1 ч.л. ванільний цукор
щіпка солі
200 гр. - цукор
Перемішуємо все в сухому вигляді.
200 - 250 мл. - олія
75-100 гр. - ізюм
Вимішуєм не довго (хв 5)