oksana_mm• 18 апреля 2014

Винос плащаниці. о котрій годині?

Дівчата, піидкажіть, будь ласка, о котрій годині виносять плащаницю? Це вже відбулося?
bella-mafia• 18 апреля 2014
це ввечері відбувається.
до якої церкви ви ходите?
bella-mafia• 18 апреля 2014
перепрошую, я хотіла сказати,що зранку виставляють о 8, а 19.00 – Єрусалимська Утреня-перед Плащаницею
olenkat08• 18 апреля 2014
в разных храмах по разному
Nusha78• 18 апреля 2014
Запорожье, Церковь Московского Патриархта-уже вынос был около полудня
olenkat08• 18 апреля 2014
погребение вечером так что еще успете
автор oksana_mm • 18 апреля 2014
Ответ дляnika_motorna
це ввечері відбувається.
до якої церкви ви ходите?
в православну, але виносять хіба не в обід
автор oksana_mm • 18 апреля 2014
Ответ дляolenkat08
погребение вечером так что еще успете
з маленькою дитиною не можупіти, це я просто не їм нічого, чекаю поки плпщаницю винесуть
olenkat08• 18 апреля 2014
Ответ дляoksana_mm
вже можна
автор oksana_mm • 18 апреля 2014
Ответ дляolenkat08
вже можна
Цитата:
вже можна[/cit ага, дякую
mAlinochka_81• 18 апреля 2014
Выносят сегодня на утренней где-то на половине службы (зависит во сколько служба началась). Заносят - вечером сегодня же. Так что в течение дня можно приходить в храм прикладываться! Сходите обязательно.