долой_лама• 23 апреля 2014
Психологи, хто користувався методикою Басса-Дарки, підскажіть будь-ласка
отримала результати, але незнаю що з ними робити далі ...
Обрахувала кожен вид реакції та індекси агресивності і ворожості,
але що далі???
Нога на ногу• 23 апреля 2014
Ну так вообще то это методика используется в комплексе?!! Т.е.у Вас просто балы? Вы сами проводили тестирование?
долой_лама
• 23 апреля 2014
Ответ дляAurimka
проанализировать, сделать выводы на что обратить внимание
сделать доп. тесты
Вы проводили тест себе или ребенку?
сделать доп. тесты
Вы проводили тест себе или ребенку?
(я студент) проводила дослідження у школі, проводила ще 3 методики крім цієї, по яких визначався високий, середній і низький рівні, а у цій методиці в обробці результатів вказано підраховувати типу так ,
тому у мене є лише підраховані результати, наприклад по одному із учнів:
фізична - 8 балів
вербальна - 8
непряма - 4
негативізм - 2
роздратування - 6
підозрілість - 9
образа - 4
почуття провини - 6
індекс агресивності - 20
індекс ворожості - 13
а що з цим робити далі незнаю
фізична - 8 балів
вербальна - 8
непряма - 4
негативізм - 2
роздратування - 6
підозрілість - 9
образа - 4
почуття провини - 6
індекс агресивності - 20
індекс ворожості - 13
а що з цим робити далі незнаю
долой_лама
• 23 апреля 2014
Ответ дляНога на ногу
фізична - 8 балів
вербальна - 8
непряма - 4
негативізм - 2
роздратування - 6
підозрілість - 9
образа - 4
почуття провини - 6
індекс агресивності - 20
індекс ворожості - 13
а що з цим робити далі незнаю
фізична - 8 балів
вербальна - 8
непряма - 4
негативізм - 2
роздратування - 6
підозрілість - 9
образа - 4
почуття провини - 6
індекс агресивності - 20
індекс ворожості - 13
а що з цим робити далі незнаю
долой_лама
• 23 апреля 2014
також що потрібно робити з коефіцієнтом який вказаний у дужках, наприклад :
1. Физическая агрессия (k=11) ??
долой_лама
• 23 апреля 2014
тобто виходячи з наступного:
Индекс агрессивности включает в себя 1, 2 и 3 шкалу; индекс враждебности включает в себя 6 и 7 шкалу.
Нормой агрессивности является величина ее индекса, равная 21 ± 4, а враждебности – 6-7 ± 3. При этом обращается внимание на возможность достижения определенной величины, показывающей степень проявления агрессивности.
По першому досліджуваному, у якого індекс агресивності = 20, індекс ворожості = 13,
то індекс агресивності є нормою, а індекс ворожості вище норми ??