Здесь на минутку• 06 мая 2014
як прступити
Склалась така ситуація у мене була затримка я пішла в часну клініку куда на різні перевірки направляє мій гінеколог бо думала що вагітність а оказалось декілька хвороб. я в цій клініці здала аналізи і хочу піти до свого гінеколога і переживаю як її пояснити всю ситуація. Я пішла в часну бо думала що вагітність іне хотілось довго чекати до свого лікаря. дАЙТЕ ЯКУСЬ ПОРАДУ ЧИ Я ПРОСТО СЕБЕ НАКРУЧУЮ
КапитанльнаЯ• 06 мая 2014
Ответ дляЗдесь на минутку
як поступити за помилки вибачте
если уж на то пошло, то Як вчинити
Здесь на минутку
• 06 мая 2014
Ответ длябузок
а вам не все равно...
якби вуло всерівно не переживала б і не писала
Здесь на минутку
• 06 мая 2014
Ответ длябузок
это ваше право куда хотите тудда и ходите
я маю на увазі розовісти її всю ситуацію чи сказати щоб сама подивилась