дамаБезСобачки• 11 мая 2014

Поділіться смачним провіреним рецептом сирника.

Дівчата хто любить сирник пекти дайте рецепт.Хочу щось цікаве.
Деловитая• 11 мая 2014
Франц. творожник на сайте Скрипкиной. Вкусняха, часто делаю.

mazira• 11 мая 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-319955
Трынди-брынди• 11 мая 2014
Ответ дляmazira
Я вас обожаю! Википедия вы наша!
Карта мордвы• 11 мая 2014
послушаю
Крутышка-Пышка• 11 мая 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-68784

супер вкусно и легко!
Карта мордвы• 11 мая 2014
все делаю завтра сырники....сегодня не буду, а то не сдержусь и слопаю пару шт
Juicy• 11 мая 2014
Я, як львів’янка, готую тільки за галицькими рецептами, дуже смачно

http://prostirecepty.blogspot.com/2011/03/blog-pos...
Juicy• 11 мая 2014
Ответ дляКрутышка-Пышка

супер вкусно и легко!
Так сирник - це не сирники
Сирник - це пляцок
Juicy• 11 мая 2014
Ответ дляmazira
Цей рецепт не дуже точний, щоб сирник дійсно був таким як має бути потрібно ці всі продукти помножити на 2, тоді це буде чправжній сирник

Блины со смайликами• 11 мая 2014
’всё на глаз’ называется мой рецепт.
miluha• 11 мая 2014
Ответ дляJuicy

Готувала за подібним рецептом- ДУЖЕЕЕ смачний Відрізнявся тільки відсутністю манки, меншою кількістю масла, ну і без тіста робила.
Попробую і Ваш) Дякую
Звезда в шоке• 11 мая 2014
Ответ дляJuicy
Дякую
автор дамаБезСобачки • 11 мая 2014
Ответ дляJuicy

Дякую.Попробую,дуже люблю львівські сирники,у кафе вони завжди дуже смачні.
Juicy• 11 мая 2014
Ответ дляmiluha
Попробую і Ваш) Дякую
По-місцевому у нас печуть на тісті і навіть роблять шоколадну крошку зверху, дають багато родзинок і цедри. І якщо печуть сирник, то дають дуже багато всього - яєць, масла, тим він відрізняється від сирної запіканки.

Зверніть увагу на цей сайт - моєї землячки, в неї дуже прості і смачні рецепти галицької кухні, я багато що робила і все виходило дуже смачно
Juicy• 11 мая 2014
Ответ длядамаБезСобачки
Якщо ви любите куховарити, зверніть увагу на цей сайт. Там зібрані старі галицькі рецепти, які я ще з дитинства пам’ятаю, все доступно і виходить дуже смачно.
ovcharolga• 11 мая 2014
Ответ дляJuicy
автор дамаБезСобачки • 12 мая 2014
Ответ дляJuicy
Дуже дякую.
mazira• 12 мая 2014
Ответ дляТрынди-брынди
Я вас обожаю! Википедия вы наша!