Ждушечка• 16 мая 2014
Дівчатка, дуже терміново потрібен валик під бабетту
Де можливо його придбати? Можливо є у когось? Я готова придбати.
Ждушечка
• 16 мая 2014
Ответ дляПоумничка
В любом магазине,где заколки,бижютерия
я вже три тижні шукаю. не знайшла. все розібрали. залишилися лише маленькі.
Маруська Му• 16 мая 2014
моя дочка 13 лет сделала сама из капронового носочка_обрезать носок и скатать в трубочку надеть на хвост.
Маруська Му• 16 мая 2014
светлые волосы- белый или телесный носок(лучше гольф) темные-черНЫЙ ИЛИ ШОКОЛАДНЫЙ
Ждушечка
• 16 мая 2014
Ответ дляМаруська Му
не плутайте вплив для бабетти і для гульки. Це зовсім різні речі.