Попадалочка• 31 мая 2014
Чи реально начитись вдома самостійно нарощувати нігті?що для цього потрібно?
Хочу навчитисьнарощувати нігті.Підскажіть,що для цього потрібно,будь ласка.Не хочу фінансово залежати від чоловіка.Контролює всі витрати.Зазаз не маю можливості піти на курси.Немає на кого залишати дітей.Буду дуже вдячна за Ваші поради!
Оч@ров@Шк@• 31 мая 2014
Реально! Смотрите ролики в ютубе и почитайте технику. Я так научилась и наращиваю уже третий год.
Попадалочка
• 31 мая 2014
Ну до майстра зможу піти і розпитати.А на курси я хочу піти але поки молодшому не буде хоть рік мені це не світить((((А що потрібно?Ну і пилочки,гелі,лаки,лампа і т.п.Підскажіть що потрібно купити.
Попадалочка
• 31 мая 2014
Ответ дляОч@ров@Шк@
Підскажіть,будь ласка,що потрібно купити?Які марки?