Попадалочка• 31 мая 2014

Чи реально начитись вдома самостійно нарощувати нігті?що для цього потрібно?

Хочу навчитисьнарощувати нігті.Підскажіть,що для цього потрібно,будь ласка.Не хочу фінансово залежати від чоловіка.Контролює всі витрати.Зазаз не маю можливості піти на курси.Немає на кого залишати дітей.Буду дуже вдячна за Ваші поради!
Дадосвидания• 31 мая 2014
Как минимум учитель который подскажет расскажет.

Детсадовский полицейский• 31 мая 2014
подруга училась. это было жесть.
Neonilla• 31 мая 2014
если нету возможности пойти на курсы,то смотрите мастер классы в интернете. Но лучше всего конечно же курсы) На видео не покажут все нюансы..
Оч@ров@Шк@• 31 мая 2014
Реально! Смотрите ролики в ютубе и почитайте технику. Я так научилась и наращиваю уже третий год.
автор Попадалочка • 31 мая 2014
Ну до майстра зможу піти і розпитати.А на курси я хочу піти але поки молодшому не буде хоть рік мені це не світить((((А що потрібно?Ну і пилочки,гелі,лаки,лампа і т.п.Підскажіть що потрібно купити.
автор Попадалочка • 31 мая 2014
Ответ дляОч@ров@Шк@
Підскажіть,будь ласка,що потрібно купити?Які марки?