Ще з цiкавого Как вы поздравили своих деток с праздником Святого Николая? +27 Когда повести ребенка в кинотеатр? +6 Літній табір +12 На Черкащині троє підлітків катували 17-річного хлопця в гаражі +24
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Переезд во Львов. Только прошу без срача11+30211 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину9+2129 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік7+1927 У вас в семье были те, кого раскулачили коммунисты?6+1686 Чи існують дитячі/підліткові табори, де контролюють режим і порядок?7+1607 Врач сказал пить ребенку вино 5+1375 Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції 5+1225 ещё
Сейчас читают! Заметили как меньше стало людей в метро? +451 Как вам фигура?+391 Київ. До 30. Хто складе завтра компанію на пляж?+391 У кого то были такие штуки на ногах? Как свели?+321 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину9+279 Девочки, похвалите пожалуйста свою +231 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік7+237