brand_shoes• 07 июня 2014

які кросівки вибрати для аеробіки, фітнесу?

Зараз вибір кросівок величезний, але я так розумію, що одні підходять для бігу, інші для прогулок просто, а ще інші для фітнесу та аеробіки??? Порадьте будь-ласка як правильно обрати кросівки для занять аеробікою чи фітнесом. Дякую
sluoly• 07 июня 2014
должны быть мягкие и гибкие, с тонкой гибкой подошвой, типа макасин, но для спорта. у меня пума и скетчерс, очень легкие и гибкие, верх тканевой типа сеточки, очень удобно и не жарко. у меня как на фото 2 и 4