ameli25• 09 июня 2014

Хочу у Болгарію на машині.

Доброго дня всім!
Дуже втомилася від тої ситуації у раїні, а ще не відпочивала 2 роки...
задумалася і вирішила що машина у нас прекрасна, нова, 2 діток треба вивезти на море.
Дівчата підкажіть, хто з вас був на своїй машині у Болгарії? порадьте?
Чи замовити готель через Букінг, чи їхати так, і шукати собі і вийде дешевше. бо бюджет не великий, треба так щоб недорого і бажано з кухнею, бо дітки мої що небудь не їдять...
Чи реально знайти собі самим житло? у яке місце краще їхати? розглядаю Несебр, Созополь.. думала Приморско, але бачу що то екологічно числа зона, і ціни можуть бути космічні.
З візою вирішу питання самА, думаю проблем не буде.
Діьтям 4 і 10 років.
Дякую всім хто відгукнувся!
t0704• 09 июня 2014
послушаю, хотя сами ездили на авто с детьми..все было ок. жили в возле Приморско

O-Yumi• 09 июня 2014
Можно и заказывать заранее, и искать на месте. Мы искали на месте, проблем там с этим нет. Лично мне очень понравился Созопол. Может, наш опыт вам пригодится http://www.babyroom.narod.ru/bulg.htm
Toryg• 09 июня 2014
Мы в прошлом году ездили на машине.Но на ночь снимали гостиницу.Насколько я знаю,то в прошлом году не пропускали без ваучеров отеля(может,за денежку и пропустят).Мы ездили в Солнечный Берег,море очень чистое было...
O-Yumi• 09 июня 2014
Ответ дляToryg
В смысле не пропускали без ваучера отеля? На границе что ли проверяли?
пат• 09 июня 2014
Болгарія багато чим схожа до Криму у плані житла. Тобто є розкручені готелі, є апартаменти, а є приватний сектор, якого нема в інтернеті.
Ви коли заїдете до країни - мимоволі будете проїжджати узбережжя у певній послідовності (карту самі гляньте), то я би рекомендувала вам минути великі міста типу Варни і оселетися на їх окраїнах чи селах. Якщо ви уперше і візи не маєте - то, звісно, варто декілька днів на букінгу забронювати - просто щоб менше хвилюватися і у посольство підтвердження дати.
Але насправді, найкращий варіант шукати житло на місті - і дешевше вийде, і побачите що і як відразу.

Несебр - дуже красиве містечко. Але Старий Несебр трохи незручний у плані купання (бо стоїть на узвишші і пляжі кам´янисті переважно), а з Нового Несебру, як на мене, не дуже зручно до пляжів добиратися.

Созополь - дуже хороший варіант.є
Кранєво відмінний варіант (хоч і дуже популярний між наших туристів).
Поморіє не є таким дорогим - там болгари переважно відпочивають.

Почитайте кілька автофорумів (погугліть) про нюанси дороги (він´єтка по Румунії, вимоги до обладнання авто (має бути помаранчевий жилет) і т.д. Як бажаєте, спланувати можна подорож через замки Трансільванії.
Щодо курсу валют, станом на вчора він був таким: за 1 євро дають 1,91-1,94 лева.
Із продуктів радила би вам узяти улюблену каву, гречку та цукор)) Чомусь ці продукти у Болгарії рідкість (гречка) і дорогі (і гречка, і цукор, і кава)
Toryg• 09 июня 2014
Ответ дляO-Yumi
Да,причем не только на Болгарской,еще и на Румынской.
O-Yumi• 09 июня 2014
Ответ дляToryg
Ну так можно же ’левую’ распечатку с букинга показать если что...

Toryg• 09 июня 2014
Ответ дляO-Yumi
Может и можно,но мы ехали в конкретный отель и бронировали за 1.5 месяца.В популярных отелях мест практически нету,мы хотели еще на несколько дней остаться,но ни в одном отеле,что нам понравился,не было мест((((
O-Yumi• 09 июня 2014
Ответ дляToryg
Ясно
Ольга и Лерия• 09 июня 2014
Мы в прошлом году отдыхали в Обзоре, ехали на машине без брони.
Жильё нашли в сразу по приезду, там его оооочень много...его сдают все.
Жили на берегу моря (частная вилла) 2 взр + реб со всеми удобствами за 25 лев в сутки.
Питались сами.На всё про всё потратили около 1000 дол.
пат• 09 июня 2014
Ответ дляO-Yumi
Ясно
насправді, по факту може бути така ситуація: готель пару номерів кидаж на букінг, пару дає на агенції, а більшість здає постійним клієнтам і номер по приїзду знайти не важко. Тим паче, там щороку сила всього будується і купа нових апартаментів. Не буде в одному готелі - буде у сусідньому)))
З дітьми, як на мене, і не великим бюджетом варто приватний сектор подивитися. І не беріть нічого з їжею. оскільки по-перше, грамотніше буде 9якщо готель пропонує їжу) докупити її на місці (отримаєте непогану знижку, адже агенція тут уже на вас не зароблятиме і готель зацікавлений, щоби максимум гостей харчувалися, бо ж кухня все-одно працює), по-друге, у Болгарії якість їжі ДУЖЕ різниться у різних готелях))) навіть, якщо пише і там, і там все включено - якість реально може бути різна. Тому варто спочатку побачити, спробувати. і по-третє, у Болгарії велике розмаїття прекрасних та дешевих продуктів: болгарських, грецьких, італійських, турецьких. І ціни у кафешках не високі (обід на вашу сім´ю такого складу: суп, салат шопський чи грецький, сач м´ясний) обійдеться заледве у 150-200 гривень. Врахуйте, що порції величезні.
casoipea• 09 июня 2014
Були минулого року в середині серпня, бронювал через Букінг апартготель в СвятомуВласі, спокійне містечко, поряд Сонячний берег, Несебр. Дитині було 3,5роки. Іхали через Румунію з ночівлею і туди і назад. В Руминіі зупмнялись майже після границі, готель 20євро ніч. В Св.Власі брали апартаменти за 52євро, апартаменти на дві кімнати плюс мінікухня. Комплекс був класний, 4басейни, аніматори дитячі, дитячий майданчик, спортзал, але до моря було пішки 15-20хв, в принципі для дорослого це нлрмально. Малеча трохи капризувала перші дні. Нам сподобалось.
Іхали на Чернівці, кордон швидко пройшли.
автор ameli25 • 09 июня 2014
Ответ дляO-Yumi
дякую, читала, нам ще ближче дорога, ми із Львова..
автор ameli25 • 09 июня 2014
Ответ дляМалинка

Созополь - дуже хороший варіант.є

дужє лядкую :)
так, ми перший раз, он тільки паспорт маю завтра забрати і подати для вписування діток.
Віщзу будемо відкривати, я теж читала про Кранево, він ближче до кордону, теж задумувалася.
автор ameli25 • 09 июня 2014
Ответ дляМалинка
супер...
то ж я сиділа 3 дні на букінгу і бачу що найдешевше житло мені обійдеться з 6-20 серпня у 8-9 тис...
то трошки багато...
я тому розраховую на приватний сектор, чи приватні міні готелі...
з бензиною проблем у нас немає, маємо звідки взяти, тому ці зекономлені гроші, хочу краще на відпочинок потратити
автор ameli25 • 09 июня 2014
а підкажіьб, а коли заночувати у Румунії, то теж треба бронювати готель, чи знайти без проблем можна??
пат• 09 июня 2014
Ответ дляФорс мажор
дужє лядкую :)
в Кранево хороший пляж, але прям на березі-березі там житла багато нема і росіяни давно вже облюбували Кранево й повикупляли нерухомість масово, тому ціни трохт вищі на все. В цілому, там добре, але можна знайти краще й дешевше.
пат• 09 июня 2014
Ответ дляФорс мажор
ви краще погугліть пару автофорумів. автофорум вінського, наприклад
там більш практичні поради и до толку
У Румунії варто робити зупинку біля якогось цікавого вам туристичного об´єкту, бо ж усе-одно зупинятися мусите, а ціна що в полі, що десь біля замку у Румунії не надто різниться. так ще й побачите щось.
пат• 09 июня 2014
як на мене, транзитні готелі якщо з дітьми подорожувати варто, бронювати завчасно, бо ж у вас часу обмаль буде і потомлені, і дорога ще далека попереду. а шукати готель - то на везіння. можете відразу знайти, а можете кілька годин витратити.

пат• 09 июня 2014
Ответ дляФорс мажор
дужє лядкую :)
візу коли будете відкривати, то маєте показати маршрут і броні готелю.
або через агенцію відкривайте- то вже як домовитеся.
O-Yumi• 09 июня 2014
Ответ дляФорс мажор
Если вы планиируете в Румынии что-то посмотреть, лучше что-то подобрать поблизости и заранее забронировать. Если ночевка нужна просто как транзит, я бы не бронировала. Езда через румынские Карпаты очень спецефична, тяжело точно рассчитать время. Лучше так: едите спокойно пока едется, а как устали -- стали на ночевку. Не проблема в тех краях найти жилье.
автор ameli25 • 09 июня 2014
доюбре, буду тепер знати.
а то якось як прорахувати через турфірму, 2+2, на 10-11 днів, то получається від 1500 євро... і вище...
а тут читиаю, що можна у 10 тис грн вкластися власним доїздом. і пошуком собі житла...
от думаю треба спробувати...
тим більше що у чоловіка на роботі одні їдуть з 1-20 липня, теж власною машиною, 2+2, то ми уже ще детальніше випитаємо і по гарячих як то кажуть слідах....
автор ameli25 • 09 июня 2014
Ответ дляt0704
а ціни? кажуть що це дуже счистий район, добре з дітками...
t0704• 10 июня 2014
Ответ дляФорс мажор
у нас трошки інша ситуація - ми жили в друзів, а море дійсно чисте і на пляжі були на тому, де в основному болгари відпочивають, тому пляж не заповнений, а плажі поруч готелей забиті як в Криму чи Херсон. обл....
пат• 10 июня 2014
Пишу на русском -нет укр.раскладки на планшете : 10 тыс нереально. Километраж грубо 2.5 .тыс км. Мы с мужем всегда считаем гривна=километр. (Закладываем блуд, форс -мажор и т.д, хотя с нынешними ценами на бензин это уже расчет впритык. пойдет больше денег) . Дешевле 15 евро в сезон врядле вы найдете аппарты в пешей доступности от моря. На еду/продукты в день не выйдет меньше 20 лев (это 10 евро) . Это на всем экономить. При нынешнем курсе, думаю, своим ходом реально с детьми в сезон, в поселки на две недели (а меньше смысла нет из-за дороги) минимально за 15-17 тыс. ИМХО.