Ще з цiкавого какая музыка у вас есть в плейлисте на телефоне? +10 Кто то хоть один слушает Jessie Vatutin? +1 Пісня, від якої хочеться плакати +13 На каких концертах мировых звезд и фестивалях вы были? +48 Яких виконавців ви слухали в юності? +18 Скрябін +34 Я фанатка Олега Винника, хочу на його концерт +15 Полякова с песней ’Вадик’- полный кабак, ужас +30 Вам подобається сучасна українська музика? +33 А ваш муж тянет мазу за базар? +31
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Евровиденье-202627+31827 Вопрос извечный про карму..Верите что она есть?3+813 А бувають вірними чоловіки тільці 40+?3+713 ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства ламають камери відеоспостереж3+663 Девушка отказалась2+582 Я так устала от всего2+562 Как расцветка сарафана? 2+502 ещё
Сейчас читают! У кого плохие отношения со своими детьми ?+501 ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства ламають камери відеоспостереж3+413 Тренер в спортклубі чоловіка одягає ось такі легінси, тільки чорного кольору+311 Уже Полякова драпака дает?3+283 Как расцветка сарафана? 2+252 Девушка отказалась2+192 Чуть не обоссалась от страха...аж сердце колотиться..2+172