ЛисАпедная• 16 июня 2014
Які сумки зараз модні?
Якої форми? з яким оздобленням?
Молчавочка• 16 июня 2014
Ответ дляЛисАпедная
Ось така, наприклад, актуальна?
можно, если не дорого
ЛисАпедная
• 16 июня 2014
Ответ дляМолчавочка
можно, если не дорого
780 шкіра - наче недорого?
ЛисАпедная
• 16 июня 2014
Ответ дляБелоснежко
дорого
Дешевші не подобаються((. Квітчасті не моє, дірчасті теж не приваблюють, безформенні дратують((( що ж вибрати і де шукати?
вАлнуюся сильнА• 16 июня 2014
гарна ціна, беріть!! і нікого не слухайте :) модні щось типу таких - класика, завжди в моді
Молчавочка• 16 июня 2014
Ответ дляЛисАпедная
780 шкіра - наче недорого?
дороговасто, ну а сдругой стороны-кожа ведь! И вид у нее не дешевый!
ЛисАпедная
• 16 июня 2014
Ответ длявАлнуюся сильнА
дякую за підтримку)) і за те, що показали, які ж все-таки модні. Мені не сподобалися, але хоч буду знати)