Аноним• 24 декабря 2012
100% оплачиваемый больничный
Кому положен 100% оплачиваемый больничный?
Заболела, но на больничный иду только из-за малой части выплаты з/п.
Правда, что если взять больничный по уходу за ребенком то он оплачивается в 100% размере?
Этот вопрос регулирует Закон Украины № 2240 ’Про загальнообов´язкове державне соціальне страхування у зв´язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням’ статьи 35-39 (он распространяется на всех застрахованых, в т.ч. и госсслужащих)):
’- 100% середньої заробітної плати (доходу) — застрахованим особам, які мають страховий стаж понад 8 років; застрахованим особам, віднесеним до 1-4 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; одному з батьків або особі, що їх замінює та доглядає хвору дитину віком до 14 років, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи; ветеранам війни, особам, віднесеним до жертв нацистських переслідувань, та донорам.
Також у розмірі 100% середньої заробітної плати (доходу), причому незалежно від страхового стажу, надається застрахованій особі допомога у зв’язку з вагітністю та пологами’.
Пасти Ла• 25 декабря 2012
Ответ дляTigrik
по уходу за ребенком всем 100% оплачивается за счет соцстраха
ничего подобного!!!тоже в процентах от стажа!!!