ЯспАкойнаЯ• 27 июня 2014
чи можна зареєструвати картку ощадбанку в приват 24?
ПриватБанк• 27 июня 2014
Добрый день!
Интернет-банк Приват24 открыл для своих пользователей новую функцию - возможность использования платежных карт других украинских банков.
Для добавлении карты другого банка воспользуйтесь меню ’Настройки’ - ’Добавление карт другого банка’.
С уважением, ПриватБанк.
ПриватБанк• 27 июня 2014
Добрий день!
Інтернет-банк Приват24 відкрив для своїх користувачів нову функцію - можливість використання платіжних карт інших українських банків.
Для додаванні картки іншого банку скористайтеся меню ’Налаштування’ - ’Додавання карт іншого банку’.
З повагою, ПриватБанк.