Пушап Ми• 30 июня 2014
Як повернути борг?
Позичили гроші другу,сума 4,5тис.(сума невелика але нам дуже потрібна в даний момент).Написав розписку(нотаріально не завірена).Пройшло 2 роки а гроші так і не повернув.Більше того почав блокувати тел. і ховатись від нас. Зв´язались з його батьками,вони проживають за кордоном.Ті запевнили що скоро приїдуть а Україну і повернуть борг.Коли вони приїхали то спочатку тягнули час,то син захворів то проблеми через переліт,а потім заявили,що він повнолітній і нехай сам відповідає за свої вчинки.Вдалось нам його знайти,він заявляє що роботи немає,грошей немає і повернути не може.Вже стільки нервів витрачено,що вже справа не в грошах а в принципі,людині допомогли в тяжкий момент а він нагло нас дурить і уникає.Один-вихід суд.Але чи реально щоб добитись через суд,хто був у схожій ситуації або юристи буду вдячна усім за поради.
Матраскин Брат• 30 июня 2014
Попробуйте мирно поговорить, и договориться о еженедельных например маленьких суммах в 200-300грн. Но точно не доводите ситуацию до кипения.
Крем для арбуза• 30 июня 2014
а мы другу 1 тыс дол. дали на 2 недели, а уже пошел 3-ий мес
это деньги были на кредит( ’Хочешь потерять друга, одолжи деньги’
ПесиКот• 30 июня 2014
ничего себе небольшая сумма!!!суд не поможет(((( было дело(((( вот выше написали по чуть-чуть отдавать предложить! а вообще если они не понимают во юридических штучках, то можно запугать и им! и соврать что есть знакомые в суде,помогут выиграть дело!
Пушап Ми
• 30 июня 2014
Ответ дляПуки-куки
Ваша расписка ничего не стоит
Мені казали,що з 2013 року розписки не завірені нотаріально мають юридичну силу.
Пушап Ми
• 30 июня 2014
Ответ дляМатраскин Брат
Вже пропонували йому безліч різних варіантів,але ні копійки так і не повернув.Складається враження він своєї вини і обов´язку повернути гроші за собою не відчуває.
Пушап Ми
• 30 июня 2014
Ответ дляПесиКот
В тому й справа,що його мама юрист,і ми підозрюємо,що він надіється що суд не буде на нашу користь тому і уникає відповідальності.Я дізналась,що він виявляється і в банку взяв 10тисяч кредиту і в банк йог батьки гроші повернули,щоб уникнути суду.А людей виходить можна обманювати,судячи з їхньої логіки!
Каркуша Клара• 30 июня 2014
Подавайте в суд, расписка даже если не заверена имеет силу. Я выиграла суд по двум распискам.
Пушап Ми
• 30 июня 2014
Ответ дляКаркуша Клара
Дякую Вам,ви мені дали надію!Я вже навіть готова частину хворим дітям віддати,якщо звісно я їх поверну!
Каркуша Клара• 30 июня 2014
Ответ дляПушап Ми
Если районный суд приймет решение не в вашу пользу подавайте аппеляцию. Ко года буде подавать иск не забудь те заплатить госпошлину. У вас все получиться.
Пушап Ми
• 30 июня 2014
Ответ дляКаркуша Клара
Дякую за підтримку!