Асталависта бэйби• 02 июля 2014

Куда поехать в августе на Западную Украину

Девочки, может кто подскажет куда можно поехать на Западную Украину отдохнуть с детьми чтоб жилье недорогое, лес, природа, магазин, базар
Карамбулкул• 02 июля 2014
а почему именно на Западную?

Инстагра_мерша• 02 июля 2014
Яремче-Ворохта-Дора-Татарів. Буковель дорого буде
Губка Боб• 02 июля 2014
Ответ дляКарамбулкул
а почему именно на Западную?
лес, природа, красота и спокойная обстановка
Г@Л@В@ломка• 02 июля 2014
Ответ дляКарамбулкул
а почему именно на Западную?
ну не на восточную же
LvivLady• 02 июля 2014
Закарпаття, Свалява. Там все вищеперераховане (житло можна знайти різне), ще й водичку джерельну лікувальну будете попивати.)))
LvivLady• 02 июля 2014
Також санаторій ’Карпати’ в Чинадієво біля Мукачево (Закарпаття). Умови там також різні, зате природа...
LvivLady• 02 июля 2014
Ще на Шепітський Водопад (Міжгірський район, Закарпаття), озеро Синевир... Там просто чудо!
LvivLady• 02 июля 2014
Якщо шукаєте ще більш бюджетне, тоді Шацькі Озера (Волинська обл.) Там кілька озер, вода чистенька, але КОМАРІ... Зате місцеві жителі пропонують досить недороге житло, можна домовитись про харчування.
maric.84• 02 июля 2014
Есть координаты в Трусковце, комната у хозяйки. Цена приемлемая.

GabRiel• 02 июля 2014
Ответ дляLvivLady
а много комаров, да? мы как раз туда собираемся, вот думаю, скупить все средства или парой тюбиков запастись))
LvivLady• 02 июля 2014
Ответ дляGabRiel
В червні комарі як гелікоптери, в липні-серпні менше, але вистарчає. Оскільки там хвойний ліс, можна сховатись трошки))) Моя порада купіть олію чайного дерева і розведіть з водою, пропорції треба глянути. Це як альтернатива різній хімії від букашок, особливо кліщів. Але користуватись треба частіше)))
nikodens• 02 июля 2014
https://www.kidstaff.com.ua/tema-7046523.html запрошуємо
yzavgor• 02 июля 2014
Ответ дляmaric.84
А комната на сколько человек рассчитана, не подскажете?
Страхованная• 02 июля 2014
мы только с яремче приехали, цены приемлемые, чистый воздух, горы, вода и просто красивая природа
Блины со смайликами• 03 июля 2014
http://www.vidviday.com.ua/fullcalendar.php?utm_me...