Асталависта бэйби• 02 июля 2014
Куда поехать в августе на Западную Украину
Девочки, может кто подскажет куда можно поехать на Западную Украину отдохнуть с детьми чтоб жилье недорогое, лес, природа, магазин, базар
Губка Боб• 02 июля 2014
Ответ дляКарамбулкул
а почему именно на Западную?
лес, природа, красота и спокойная обстановка
Ответ дляLvivLady
Якщо шукаєте ще більш бюджетне, тоді Шацькі Озера (Волинська обл.) Там кілька озер, вода чистенька, але КОМАРІ... Зате місцеві жителі пропонують досить недороге житло, можна домовитись про харчування.
а много комаров, да? мы как раз туда собираемся, вот думаю, скупить все средства или парой тюбиков запастись))
Ответ дляGabRiel
В червні комарі як гелікоптери
, в липні-серпні менше, але вистарчає. Оскільки там хвойний ліс, можна сховатись трошки))) Моя порада купіть олію чайного дерева і розведіть з водою, пропорції треба глянути. Це як альтернатива різній хімії від букашок, особливо кліщів. Але користуватись треба частіше)))
Страхованная• 02 июля 2014
мы только с яремче приехали, цены приемлемые, чистый воздух, горы, вода и просто красивая природа