Девочки-хозяйки,поделитесь провереным рецептиком помидорчиков с водкой!заинтриговала подружка,говорит вкусно.а на самом деле как?и каков процесс?
Ща как дам• 09 июля 2014
Так Ви в подруги запитайте (я чула в дитинстві, що їх таким ’макаром’ в банки закатують - підпалюють спирт в ложці, опущений в банку з помідорами і згоряє кисень, а тоді закатують
), але де гарантія, що все повітря вийде і вони не зіпсуються до зими. П.С. Можу помилятись, так як сама таку ’штукенцію’ не пробувала