зробила не подумавши...почала лікувати зуби, і не повідомила лікаря що вагітна, вона послала на рентген 2х зубів, я пішла і зробила і ще й не дуже добре була обкрита....це все було в першому триместрі.
зараз тільки коли почала лікування далі, і почала читати чи можна знеболююче колоти при вагітності, прочитала іншу проблему, що заборонено робити рентген в першому і останньому триместі.... зараз в мене паніка, і плачу, що зробила такий не обдуманий поступок...((((
девочка юля• 11 июля 2014
это не такая большая доза. которая может навредить при беременности, не переживайте и не нервничайте. все будет хорошо, легких вам родов
prosto_mama_• 11 июля 2014
Ответ дляElfushka
Моя знакомая не знала, что беременная и сделала флюорографию. Потом когда стало понятно, что беременна тоже очень переживала. В итоге все хорошо - дочечке уже 12 лет.
Легкой Вам беременности и родов, и здоровья деточке!
И я еще не знала ,что беременна сделала флюорографию. Я так переживала..... Ттттт,все норм.
Все будет хорошо!
Ответ дляameli25
лікуваала зуби фактично так як ви, і нічого, малій майже 5 років.
ну то що??
і тільки лікувала з обезболюючими, при чому сильними.
ЩО всяку дурь берете...
заваз вам тут нарозказують, хто і кого і як захворів...
закривайте бігом тему.І
ну то що??
ЩО всяку дурь берете...
закривайте бігом тему.І
дякую, я зараз канєшно реву, бо вже накрутила себе, але дуже дякую за підтримку
В мене під час вагітності кожного місяця пломби випадали, я до стоматолога як на роботу ходила, і знеболююче кололи, і рентген робили. Знаєте, в порівнянні з нашою екологією, стресами, ГМО в продуктах, то один рентген вам погоди точно не зіграє. А читати раджу меньше, з власного досвіду раджу; пишуть, тому що всі хочуть їсти, писак зараз багато, раніше ніхто нічого не писав, відповідно ніхто нічого не читав і у всіх були здорові діти.
@@ Irinka@@• 11 июля 2014
Я когда то делала флюорографию, а через неделю узнала что беременная, но слава Богу обошлось, ребенок родился здоровый
indushka28• 11 июля 2014
Ответ дляЮлька05
Не волнуйтесь, с первой дочкой пришлось лечить зубы на третьем триместе
Сейчас шашнадцать ей уже, все с ней хорошо)
Все эти вещи (рентген, обезбол. и тп) являются факторами риска, и их лучше избегать. Но вот случаются такие истории, что никуда не денешься.
Я, например, лежала в больнице с девочкой, которой на 26 неделе беременности делали полостную операцию, матка к кишечнику приросла.
Доносила она ребеночка до 38 недель, все нормально с малышом. Так представьте себе, там и наркоз, и послеоперационные обезболивающие и куча еще всего...
Так что успокаивайтесь скорее, радостнойй вам беременности и легких родов
Все буде добре
Была беременна, на раннем сроке(еще не знала)пропила антибиотик. Страшно переживала- начала выспрашивать у гинеколога. В ответ услышала:’Не переживайте! У меня была девочка-на ранних сроках переболела воспалением легких, рентген несколько раз делала. А какой малыш замечательный бегает теперь’
Ответ дляАмiна
дуже дякую за таку позитивну підтримку)
Ответ дляindushka28
Все буде добре
дуже дякую за підтримку таку