Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 июля 2014

Посоветуйте хорошего дерматолога, Киев

Девочки, приветствую!
Очень нужен толковый дерматолог,порекомендуйте.
Всем спасибо за ответы.
Царевна в уггах• 16 июля 2014
Доброго дня!
У матері був жахливий дерматит - всіх київських дерматологів обійшли, де тільки не лікувалися - не помогло. І на токсоплазмоз перевірялися, і на герпеси, і на грибки, УЗІ всіх органів, гінекологів пообходили - нічого. Звернулися в алергоцентр на Зоологічній до к.м.н. Забродської - вилікувала,- це був алергічний дерматит. Хоч так і не з´ясували точний алерген, лікар виявила у неї порушення обміну речовин. Мама за три місяці мала чудову шкіру, плюс схудла на 15 кг. - суворо дотримувалася рекомендацій лікаря, сиділа на дієті.

автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 16 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
Доброго дня!
Огромное Вам спасибо за ответ.А дорого там, сколько за визит берут.
Царевна в уггах• 16 июля 2014
Щодо цін - як вам сказати... Дешевше, ніж у приватних, то точно. Дорого вийшли тільки аналізи, оскільки у нас складна ситуація з алергенами, ми вирішили не економити і робити їх у надійних лабораторіях, плюс контроль показників в процесі лікування.
А лікарю - гонорар кожного разу, коли приходила на консультацію, плюс подарунок в кінці, коли одужала. Досі радію, що все пройшло. Чесне слово, я хотіла її розцілувати і обійняти, коли мама почала одужувати...
Лікарка цін за свою роботу не називала, вела себе дуже коректно. Ну і зараз мама щопівроку до неї ходить - просто для контролю ситуації.