Вікторія Вікторівна• 18 июля 2014

За всі ці місяці, коли іде війна, скільки начиталася, надивилася, наслухалася

про ситуацію на сході, що вирішила запитати. Чи ті, що хотіли до Росії, чи хотіли власної республіки, чи хотіли федералізації, мають на сьогоднійшній день такі самі бажання? Чи вже бажання змінилися? Я думаю тут такі присутні. Тільки не потрібно розповідати про утиск прав росіян та російськомовних громадян, про бажання говорити на російській мові вільно (тут взагалі на укр.мові спілкуються одиниці і всі один одного чудово розуміють). Дайте відповідь тільки на поставлене запитання: бажання у вас змінилися? чи ви залишилися вірні своїм переконанням?
в -силиса• 18 июля 2014
Знаете в чем наша проблема, что мы никак не можем понять, что никто нас не спрашивает хотим мы вРоссию или нет в стране идет война, и не какое не АТО, или вы верите, что это местные жители ездят на Российских танках и стреляют с града, в стране война котурую наше правительство не хочет признать.

в -силиса• 18 июля 2014
Если Западная Украина скажет, что хочет в Польшу, то Польша тоже будет их защищать?
miraelf• 18 июля 2014
Ответ дляв -силиса
а как оно должно ее признать? это значит дать раше возможность ввести свои войска на наши земли официально, а не через щели! это погубит нас всех! ведь раша хоть и клоака вся кроме москвы, но армия у нее сильнее!
автор Вікторія Вікторівна • 18 июля 2014
Ответ дляв -силиса
Я згодна з вами, що йде війна. Але якби деякі особи не мали підтримки населення з самого початку, якби не хлопали, коли встановлювалися рос.прапори чи не кричали Путін наш президент, то б усе так далеко не зайшло.
dergus• 18 июля 2014
Я не хотела ДНР, но после всего, что сейчас происходит, теперь в Украине жить не хочу.
0506263346• 18 июля 2014
Ответ дляdergus
ПОДДЕРЖИВАЮ.
Мирослава809• 18 июля 2014
Ответ для0506263346
ПОДДЕРЖИВАЮ.
я тоже поддерживаю!!!
detki88• 18 июля 2014
Не хочу и не могу.
Nata Li• 18 июля 2014
Ответ дляв -силиса
Западная Украина никогда не хотела присоединяться к Польше. Впервые слышу такую версию