Стетоскопуло• 24 июля 2014
Мами з Житомир. обл. Хто отримав дитячі 130грн?
Хтось отримав допомогу до 3 років по 130грн?
у мене двоє дітей 2 роки і 8 місяців. получила лише тисячу гривень на меньшу дитину.
а ви по 130грн ОТРИМАЛИ???
і раніш можна було замість по 130грн - оформити по даходам(ми так і робили, І отримували замість 130 = приблизно 600грн). ЦЕ ЗАРАЗ ПО ДОХОДАХ СКАСУВАЛИ?
а ви по 130грн ОТРИМАЛИ???
волосатое стекло• 24 июля 2014
Да, по доходам отменили. Но 130 вы будете получать на второго ребёнка.
Тамбовский мел• 24 июля 2014
Житомир...в этом месяце не получила ни 130 ни по доходам....ВСЁ ОТМЕНИЛИ
Стетоскопуло
• 24 июля 2014
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
вы что в танке????????
а можна детальніше?
бЭйбА• 24 июля 2014
Киев, не получили вообще никакой помощи и в собезе сказали денег нет и когда будут никто не знает
Стетоскопуло
• 24 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
я з Андрушівського району. у нас в районній газеті написано що по 130 до 3 річного віку буде тим хто родився до 1липня. І Я ДЗВОНИЛА В СОЦБЕЗ= теж сказали що повинні по 130грн йти. Коли спитала- чого мені не прийшли, сказали - приходьте в совбез з паспортом- подивимось!
Стетоскопуло
• 24 июля 2014
Ответ дляLenochek_2812
Житомир,130 пришли позавчера,по доходам уже не будет
ви з Корольовського совбезу чи ні?
Lenochek_2812• 24 июля 2014
Ответ дляСтетоскопуло
ви з Корольовського совбезу чи ні?
у вас ведь двое детей,а 130 тем,у кого ребенок один
Стетоскопуло
• 24 июля 2014
Ответ дляLenochek_2812
да
капец, моя кума теж з в корольовському, але сьогодні дзвонила мені-каже не отримала.
Lenochek_2812• 24 июля 2014
Ответ дляСтетоскопуло
ребенок 1?в совбезе говорили,что 130 в этом месяце будут поздно платить,большая волокита с бумагами,мне сказали позвонить после 20числа.я не звонила,но деньги получила вчера(глянула в смс,около 18.00)
Бла бла бла• 24 июля 2014
Интересно....у меня тоже 8 мес.ребенок но получаю не 1000 а 810грн.Расскажете как получить 1000?