Рогнеда Карповна• 28 июля 2014
про детскую комнату. отчет.
Раніше, я тут створювала тему, з пошуку недорогих дитячих меблів. З того, що мені радили, я зрощуміла, що поняття " недорогі" кожен розуміє по своєму. На той час я обирала між двома доступними нам по ціні варіантами. Зупинила свій вибір на дитячій твінс від сокме. Багато хто висловлював думку, що ці меблі більше підійдуть для школяра чи підлітка, але аж ніяк не для хлопчика трьох років. Я все ж взяла цю дитячу і тепер хочу продемонструвати , що у нас вийшло. Як на мене, вона чудово підійде для будь- якого віку. Хто ще думає, чи варто купуватитаку дитячу, я можу сказати - беріть, гарно виглядає багато місця, та наш вітчизняний виробник м.Львів😊
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я бы слева вдоль стены поставила шкаф и стеллаж.возле кровати было бы больше места для игр,ну и спорт.уголок влез)))
Спочатку хотіли спортивний уголок, але поки що передумали. Може пізніше
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляБарабан для взрослых
Ещё классно будет автор повесить на окно римскую штору , как раз для стола у окна
Так ми якраз думаємо. Над римською шторою або ролетами. Ще бато чого не дороблено. Наприкладмстіну пусту ще планую прикрасити фоторамками або колаж зробити з фотграфій, щобне було так пусто.
Брюнетка в Мармеладе• 29 июля 2014
Ответ дляРогнеда Карповна
а скільки дитині?
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а скільки дитині?
Три з половиною
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-477107.
Це тема яку я сворювала раніше.
Брюнетка в Мармеладе• 29 июля 2014
Ответ дляРогнеда Карповна
Три з половиною
не рано)) ми старшому на 4роки подарували на ДН ,а менший зате вже з 10 міс по ньому лазив.класна іграшка
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну от, в нашого чотири буде взимку. От і буде ідея який подарунок зробити
Барышня_Смольный• 29 июля 2014
классно! но добавьте что то на стену возле кровати, а то как в больнице.
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляБарышня_Смольный
Ще в процесі...думаю там колаж з фотографій зробити
Барышня_Смольный• 29 июля 2014
Ответ дляРогнеда Карповна
было бы здорово
вы умничка)
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляБарышня_Смольный
было бы здорово
вы умничка)
Дякую. Дякую всім за відгуки та ідеї, як зробити нашу кімнаиу, ще кращою.
Радостина• 29 июля 2014
Ответ дляmatyakaslova
можно ссыль на ваш коврик???
У нас очень похожий коврик! Брала в ИКЕА (Польша) через посредника год назад. С доставкой обошелся в 160 грн
Главное - его можно стирать в машинке!
Рогнеда Карповна
• 29 июля 2014
Ответ дляNezavisimaja
А де у Львові є магазин уього виробника меблів? Щоб хоч вживу глянути?
Ой, я незнаю. Я знаю що сокме,ьце львівська фабрика. У их сайт є. Там розцінки фабричні.
matyakaslova• 29 июля 2014
Ответ дляРогнеда Карповна
хм........у нас с 1.2 так как по показаниям ножек надо лазить было
гражданинГрубиян• 29 июля 2014
Ответ дляmatyakaslova
можно ссыль на ваш коврик???
вот такой коврик в разных размерах