Барышня_Смольный• 29 июля 2014

Посоветуйте плииз толкового, ответственного SEO-подрядчика! Заранее всем спасибо

Барабан для взрослых• 29 июля 2014
Советую: 050 176 77 85 Артём
Мой сайт вывел в топ 10 за 3.5 месяца, очень ответственный человек и толковый сеошник

Пасти Ла• 29 июля 2014
Барабан для взрослых а скільки обійшлась Вам в нього розкрутка, і який саме сайт у Вас можна пдивитись? дякую.
Черепаха Тортила• 29 июля 2014
Ответ дляБарабан для взрослых
Советую: 050 176 77 85 Артём
Сколько стоила работа? Дайте ссылку на ваш сайт.
И еще, тесты он же размещал или под заказ?
Барабан для взрослых• 29 июля 2014
Ответ дляЧерепаха Тортила
Если Вы про тексты, то да, у него в штате и программист и копирайтер.
Сайт вот http://cleanup.kiev.ua/
Сделали сайт, оптимизировали, вывели в топ 10
В бюджет заложено и тексты, и оптимизацию с аудитом, и закупку ссылок и администрирование сайтов
Барабан для взрослых• 29 июля 2014
Ответ дляПасти Ла
Сайт вот http://cleanup.kiev.ua/
В бюджет заложено и тексты, и оптимизацию с аудитом, и закупку ссылок и администрирование сайтов. Бюджет был 4 тысячи, сейчас 5 так как подняли бюджет на закупку ссылок.
Пасти Ла• 29 июля 2014
а скільки фраз ви розкручували?
Пасти Ла• 29 июля 2014
Ви досі розкручуєтесь там?

Барабан для взрослых• 29 июля 2014
Ответ дляПасти Ла
Ви досі розкручуєтесь там?
Так. У нас вийшов немалий список, основні слова це 10, інші що до них примкнули загалом десь 150 слів та словосполучень.
Щодо Вашого сайту, то краще поспілкуватись особисто, все залежить від сфери, чи є у вас сайт чи ні і т.д.
Барабан для взрослых• 29 июля 2014
Ответ дляПасти Ла
Ви досі розкручуєтесь там?
Так, вже півроку. В цілому задоволені, клієнти є, робота є, то є і з чого платити. Періодично нам пропонують бонуси різні: то доробки в рамках оплати, то розсилки. А, ще ведуть самі групи в соц мережах. Наскільки я знаю, там людей небагато, але за залучення ми ще не платили, то ж і претензій не маю
Отжигающая• 29 июля 2014
Ответ дляБарабан для взрослых
Сайт вот http://cleanup.kiev.ua/
Сквозняк в подвале: http://clip2net.com/s/iCQLXl
Вот жеж хитрые эти сеошники.
Барабан для взрослых• 29 июля 2014
Ответ дляОтжигающая
Вот жеж хитрые эти сеошники.
Вы о чем?
Пасти Ла• 30 июля 2014
Барабан для взрослых, він про те, що ваші сеошніки поставили на вашому сайті ссилку на свій ресурс, мабуть. Але що в цьому такого? Це ж відкрито написано, це як написати ’Створення сайтів така-то компанія’
Барабан для взрослых• 30 июля 2014
Ответ дляПасти Ла
А, так що тут дивного? Фірма поставила свою рекламу на розкрученому сайті, не бачу нічого поганого, це питання узгождене. Запит був порекомендуйте гарного сеошника, ну от вам контакти. Нас особисто розкручує Артем, якщо цікаво дзвоніть на мобільний і спілкуйтесь. Якщо маєте якісь сумніви, подзвоніть на фірму і попитайте