12 января 2013

Допоможіть оцінити.

Описую ситуацію: довго шукала тепле взуття для прогулок з дитиною, зупинилась на демарах лакки так як в родині багато базарників і рекомендують так як собі брали і цілими днями стояли на морозі і ноги залишались теплими. Знайшла чорні дуже гарні і купила за 350гр + пересилка 18гр. На двір виходила 2 раза справді дуже теплі але реально завеликі приблизно на 3-4см (((( от тепер сижу чуть не плачу. До чобіт є кульок всі ярлики і наклейки на етикитці пише дату виготовлення (виготовлялись місяць тому поки їх переправили з польші і переслали мені то зайняло трошки часу. Думаю пораджусь що мені робити якщо виставляти на продажу то і не нові бо 2 рази виходила в них на дві і не б/у тому що всього навсього на дитячі пложадці постояла і нікуди не ходила. Що мені робити в яку цінц цінити??? ((( я так ростроїлась я так їх чекала, а тут на тобі такі великі і грошей на другі немає.
агулька 12 января 2013
как можно ошибиться на 4 см О_о
б.у. - от цены -30%
Курочка-чубаточка 12 января 2013
50% от первоначальной стомости, т.к. б/у
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляагулька
как можно ошибиться на 4 см О_о
б.у. - от цены -30%
я написала заміри продавцю а вона каже я вам підберу от і підібрала на мою голову(((
агулька 12 января 2013
чтож за продавец такой(((((
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляагулька
чтож за продавец такой(((((
я вже зарікалась і не раз що в житті більше не буду заказувати на клумбі(((
Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
я написала заміри продавцю а вона каже я вам підберу от і підібрала на мою голову(((
ну почему же мы сами создаем себе проблемы!!!!!!! нужно было вернуть их сразу!!! 3-4 см это много!!!
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
ну почему же мы сами создаем себе проблемы!!!!!!! нужно было вернуть их сразу!!! 3-4 см это много!!!
воно то так але вона незахотіла їх брати назад а обмянювати я нестала( я ж виходила все таки в них 2 р на двір.
Аноним 12 января 2013
как же вы в них вышли, если они велики на 3-4 см???
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
как же вы в них вышли, если они велики на 3-4 см???
вони зверху стягуються, я взяла теплого носка, зверху стягнула і пішла, якби ви несли на руках дитину з 5 поверху і вдругі руці санки то і ви би не почули чи великі чи ні, подумала може стєлку доложу тай будуть добрі вставила і що до що після(((
MikeMax 12 января 2013
А почему бы Вам не оставить на вырост?
Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
вони зверху стягуються, я взяла теплого носка, зверху стягнула і пішла, якби ви несли на руках дитину з 5 поверху і вдругі руці санки то і ви би не почули чи великі чи ні, подумала може стєлку доложу тай будуть добрі вставила і що до що після(((
с разницей в 3-4 см я бы отправила эти сапоги назад, т.к. это пролет с размером ни на 1размер,а на все три
Аноним 12 января 2013
Ответ дляMikeMax
А почему бы Вам не оставить на вырост?
автор себе купила, а не ребенку :)
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляMikeMax
А почему бы Вам не оставить на вырост?
так нога в мене ж більше не росте, я думаю з вашої сторони це було негарно(
я запитаю яку можна поставити ціну а ви тут таке пишете
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
с разницей в 3-4 см я бы отправила эти сапоги назад, т.к. это пролет с размером ни на 1размер,а на все три
я б відправила але продавецб запитав надвір чи виходила я сказала так а вона каже от і ходіть дальше...
Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
я б відправила але продавецб запитав надвір чи виходила я сказала так а вона каже от і ходіть дальше...
ясно... ставьте 300грн, делайте фото подошвы, чтобы было видно, что реально они почти новые и ждите....
Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
я вже зарікалась і не раз що в житті більше не буду заказувати на клумбі(((
ну якщо ви іх дійсно 2 р. вділи,то продавайте як нові,просто дешевше.
raipo78 12 января 2013
а який там розмір?скільки см. стелька?
Аноним 12 января 2013
А какой размер?
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
ясно... ставьте 300грн, делайте фото подошвы, чтобы было видно, что реально они почти новые и ждите....
дякую за допомогу і пораду
Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
я вже зарікалась і не раз що в житті більше не буду заказувати на клумбі(((
тут дело не в клумбе,я всегда прошу фото с замером стельки
автор Аноним 12 января 2013
24,8см по сьомному валянку + 8м в середині чобота, получається 25,6см 37-38р
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
тут дело не в клумбе,я всегда прошу фото с замером стельки
вона фото немогла зробити так як я заказувала коли вони були ще в польші
Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
24,8см по сьомному валянку + 8м в середині чобота, получається 25,6см 37-38р
Автор, а какой у Вас размер ноги?
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
Автор, а какой у Вас размер ноги?
36-37 тапочки, туфлі, мокасіни 36 а зимові чоботи 36-37 як коли в більшості мірала на ногу декли 36 брала деколи 37 не всі моделі відповідають розмірам
Faithless 12 января 2013
Не хочу Вас огорчать, но тяжело Вам будет их продать, зимнюю обувь все уже накупили или позаказывали. Очень дешево не советую ставить, ставьте 300грн., но будьте готовы к тому, что продадите их уже на следующий сезон. Но может Вам и повезет, что Вам и желаю.
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
ясно... ставьте 300грн, делайте фото подошвы, чтобы было видно, что реально они почти новые и ждите....
дякую за пораду так і зроблю) ще раз дякую
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляFaithless
Не хочу Вас огорчать, но тяжело Вам будет их продать, зимнюю обувь все уже накупили или позаказывали. Очень дешево не советую ставить, ставьте 300грн., но будьте готовы к тому, что продадите их уже на следующий сезон. Но может Вам и повезет, что Вам и желаю.
спасибо
MikeMax 12 января 2013
Я извиняюсь, не внимательно прочитала, я подумала что Вы ребенку купили)))
MikeMax 12 января 2013
Присоединяюсь к вышесказанному, Вы их в этом сезоне навряд ли продадите....Не расстраивайтесь
Аноним 12 января 2013
А на этих сапожках какой размер написан?