Просто Галюня• 20 августа 2014

памперси для дорослих

Порадьте, на якому сайті можна купити памперси для дорослих №3, щоб не дуже дорого.Вже 4 роки купуємо поштучно в аптеках. Наперед вдячна
go4tory• 20 августа 2014
в ашане уже 7 лет покупаю, в аптеках очень дорого.

aliha @@@• 20 августа 2014
Добрый день! Я так понимаю у вас кто-то с родственников инвалид? могу посоветовать обратится в вашу поликлинику к зав МСЕКу и потребовать помощь в виде памперсов. Говорю с личного опыта. сейчас получаем памперсы от государства.Если нужно более детальная информация пишите в личку. Здоровья вашей семье.
автор Просто Галюня • 20 августа 2014
Ответ дляaliha @@@
вашу поликлинику к зав МСЕКу - що це розшифруйте, бабуся 90 р- доглядає за нею моя мама, яка не може на роботу через це ходити.Написала в приват
автор Просто Галюня • 20 августа 2014
Ответ дляgo4tory
в нас не має Ашану
go4tory• 20 августа 2014
Ответ дляПросто Галюня
в нас не має Ашану
а десаме Ви проживаєте?може можна якось доставку оформити...
PolinaS• 20 августа 2014
Можна порівняти ціни і якщо в Ашані, включаючи пересилку, буде дешевше - то через когось переслати.
Буде потрібна допога в цьому питанні - звертайтесь
автор Просто Галюня • 20 августа 2014
Ответ дляPolinaS
ДЯКУЮ! а як дізнатись ціну в Ашані, в них є сайт?
автор Просто Галюня • 20 августа 2014
з цінами, щоб порівняти
автор Просто Галюня • 20 августа 2014
Ответ дляgo4tory
Івано-Франківська обл.

PolinaS• 20 августа 2014
Ответ дляПросто Галюня
Сайту немає. Я на днях буду там. Ви скажіть, якими користуєтесь, який розмір - я гляну ціну на них і Вам напишу.
автор Просто Галюня • 21 августа 2014
Ответ дляPolinaS
переважно SENi №3, може бути і інша фірма №3, буду безмежно Вам вдячна!
PolinaS• 21 августа 2014
Ответ дляПросто Галюня
Швидше за все, в магазин завтра поїдемо. Я обов’язково відпишусь.
автор Просто Галюня • 21 августа 2014
Ответ дляPolinaS
ок
PolinaS• 21 августа 2014
Ответ дляПросто Галюня
ок
Отже. Сені Л-ка на 6 крапель 30 шт. - 241,64; на 7 крапель 30 шт. - 318,59
Є ще Еурон Л-ка на 5 крапель (написано ’нічні’) 20 шт. - 190,46
І ще Тена на 6 крапель 10 шт. - 80,13
Ну якось так.
автор Просто Галюня • 22 августа 2014
Ответ дляPolinaS
І ще Тена на 6 крапель 10 шт. - 80,13
Ну якось так.
Дуже дякую,завтра передам мамі ціни і порадимось, вибачайте за клопіт! Ще раз, ДЯКУЮ!