Дівчата, я не троль. Чоловік вчора подарував той терєра. Класна собачка, грайлива, але...спати зараза не хоче. Вжк пів друглї ночі, а вона скаче і тявкає. Всі сплять, а я сиджу і бавлюсь з нею, щоб вона дітей не побудила. Як тільки лягаю, вона знову тявкає. Блін з дітьми простіше було - сісю дала, на руках покачала і все, спить карапуз, а тут... Ну що їй пісні співати чи що? В ліжуко до себе класти не хочу, бо собаці твам не місце
- olenka -• 25 августа 2014
у меня питбуль был так я его ложила с собой часа в 4 утра уже сил не было и приходилось забирать к себе(((
Я вам конечно не завидую, но как представила картину аж улыбнуло))) а вы можете просто спокойно посидеть и не играть с ней, она ж видит интерес к ней и её это раззадоривает ещё больше... Просто сидеть почитать и не обращать типа внимание))) может успокоится и потом уснет..
natochka30• 25 августа 2014
А скільки їй? якщо цуценятко, то сумує за мамкою і плюс звикає до Вас
. У нас шар пей, такий няшечка, брали, коли йому було 2 місяці, то дочка клала його до себе статки десь тиждень, на пелюшку Білосніжку, потім він трішки звик і перейшов статки в дитячу ванночку (на ніч робили йому халабудку), а пізніше, десь через два тижні вже спокійно спав сам в приход їй на одіяла ці, загалом ми гралися з ним по повній програмі
, їжа через блендер, сир з медом, сутички з перепелиними яйцями - а зараз такий собі коник вимахав, що й не піднімеш. Удачі, потерпіть
Ответ дляMamalap
не можу, я сиджу, дивлюсь телевізор, воно скаче, як мавпа,потім тяв, тяв...і так до поки не звернеш увагу на нього
natochka30• 25 августа 2014
Ответ дляKira_lviv
Блін, дівчата, не смішно, хоч...смішнл. Хоч би гавкало солідео, а то тяв, тяв....Жесть. В ліжко не візьму. Щк роздавлю...йому 2 місяці і він міні той.... Може запеленати його, щоб лапки не заважали!?
І не думайте
? Так точно може задихнутись
. Покладіть собі майже на подушку, на сорбуючу серветку, обійміть, перетерпіть пару ночей, а далі його любов і вірність у Вас в кишені
? Так точно може задихнутись
Ответ дляnatochka30
І не думайте
? Так точно може задихнутись
а він звикне спати зі мною - як я його потім випхаю? Паразитка мала, я її на руки беоу - вона відразу засинає, голова падає і сопить, тільки кладу на підстилку (тепла куртка) - зразу тяв, і шило в сраці
ChillyPepper• 25 августа 2014
Ответ дляKira_lviv
позичте дітей:-)
С удовольствием!:-))) назад принимаю с серьезной доплатой:-)))
А еще могу одолжить прекрасного кота, который ориентирует щенка на ванную, когда тот собирается нагадить, где вздумается) очень полезный кот)))