Цыпка• 25 августа 2014

питання по аукро

не можу знайти де тепер кнопка Форум на аукро тому питаю тут..
як мені прибрати опцію безкоштовної доставки при досягненні покупки на певну суму?
Фрося_Бурлакова• 25 августа 2014
внизу головної сторінки шукаєте Про aukro, відкриваєте, і знову внизу Форум

Фрося_Бурлакова• 25 августа 2014
відкриваєте редагування лота, і з правої сторони у розділі Оплата і доставка, вибираєте Доставку оплачивает: Покупатель ( Изменить )
автор Цыпка • 25 августа 2014
не змінюється нічого в описі..
Доставку оплачивает покупатель
Почтовая посылка 10 грн.
Новая Почта (предоплата) 20 грн.
Укрпочта (налож.платеж) 35 грн.
Сумма заказа достигнута 200 грн. Бесплатная доставка
автор Цыпка • 25 августа 2014
от там де червони обведено-як мені прибрати цю безкоштовну доставку?