девочки,наши мысли материализуются!!!давайте все напишем о пркращении войны,как будто действительно так и есть.И ОЧЕНЬ СИЛЬНО В ЭТО ПОВЕРИМ!Вдруг наши мысли где то зафиксируются во Вселенной!
Дякую Господу Богу за свою країну, громадянкою якої я є, і за можливість бачити її становлення як процвітаючої держави з європейськими цінностями, за згуртованість нацїї, за здобуття правдивої незалежності, за можливість вільно дихати та вільно думати на своїй землі,
хай навіть це становлення триватиме все моє життя, але думка, що мої онуки будуть жити саме в такій державі - надихає і дає терпіння до подолання тимчасових негараздів.
Віри, Надії та Любові - всім бажаю щиро.
Девочки! Кто может оказать помощь переселенцам посетите темку: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-582986, или сразу в группу ВК:
Всем удачи и добра и мира! Спасибо!!!!
777Juliana777• 26 августа 2014
Ответ дляkitsichka
почитайте хотя бы Википедию,а потом пишите
а уровень жизни в Грузии вам известен?
а что с уровнем в Грузии?
вот про Абхазию знаю.нищета.зато признанная россией.
777Juliana777• 26 августа 2014
Война закончилась)))
Каждый день с утра встаю читать новости с надеждой на эти два слова!
Sobol_Lesya• 29 августа 2014
Ответ дляБоюсь признаться
Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.
Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить — я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.
Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить — я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.